DopravaNovinkyZahraničí

Společnost Emirates obnovuje lety do pěti afrických destinací

Letecká společnost Emirates od 29. ledna obnovuje letecká spojení z Dubaje do pěti vybraných destinací v Africe, konkrétně se bude jednat o linky do Addis Abeby, Dar Es Salaamu, Nairobi, Harare, Johannesburgu, Kapského Města a Durbanu.

Foto: Emirates

Zákazníci, kteří cestují do a z těchto afrických měst, si tak mohou bezpečně zaletět do Dubaje a do dalších destinací v Evropě, Blízkém východě, Americe, západní Asii a Austrálii.

Lety mezi Dubají a Johannesburgem budou od 29. ledna provozovány na denní bázi, od 1. února se frekvence navýší na dva lety denně. Letecká spojení do Kapského Města a Durbanu budou od 1. února v provozu denně.

Aerolinka také nabídne od 29. ledna 10 letů týdně do Nairobi. Dále bude od 30. ledna v provozu denní linka do Addis Abeby, let do Dar Es Salaamu bude nabízen pětkrát týdně a spojení do Harare bude obsluhováno šestkrát týdně s přestupem v Lusace.

Zákazníci, kteří cestují z afrických destinací do Dubaje, která je pro ně zároveň cílovou destinací, se musejí prokázat negativním PCR testem provedeným do 48 hodin před odletem. Cestující jsou povinni předložit negativní PCR test s QR kódem vygenerovaným schváleným zařízením pro testování, platnost QR kódu musí být počítána v okamžiku odběru vzorku. Po příletu do Dubaje cestující podstoupí další testování na přítomnost covid-19 a zůstanou v karanténě, dokud neobdrží své výsledky testu.

Zákazníci, kteří cestují z těchto destinací s přestupem v Dubaji, jsou povinni dodržovat pravidla a požadavky své cílové destinace.

Více informací o vstupních požadavcích pro mezinárodní návštěvníky Dubaje naleznete zde.

Newsroom TTG

 

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button