DopravaZahraničíZprávy

Společnost Emirates obnovuje komerční lety do a z Vietnamu

Cestující do a z Vietnamu se opět mohou těšit na letecká spojení s Emirates do destinací po celém světě a užít si tak svou dlouho očekávanou dovolenou či obchodní cestu.

Foto: Emirates

V rámci obnovení komerčních letů společnosti Emirates, ke kterému došlo 13. března, cestovatelé z Vietnamu do Evropy či dalších zemí s návratem do Ho Či Minova Města nebo Hanoje již nebudou muset získat speciální vládní povolení pro vstup a budou moci podstoupit domácí samoizolaci.

Emirates pro cestující z Vietnamu nabízí tři lety týdně z a do Hanoje a dva týdenní lety do a z Ho Či Minova Města. Reaguje tak na rostoucí poptávku po cestování do mezinárodních destinací, která je po dvouleté pauze opět značná.  

Všichni pasažéři, kteří jsou plně očkováni nebo prodělali onemocnění covid-19, při návratu do Vietnamu podstoupí samoizolaci po dobu tří dnů. Sedmidenní karanténa je vyžadována u všech cestujících, kteří nemají plné očkování. Přesné detaily ohledně vstupu na území Vietnamu jsou k dispozici zde nebo na emirates.com.  

Lety Emirates do uvedených vietnamských měst budou operovány letouny Boeing 777-300ER v konfiguraci dvou letových tříd. Širokotrupý letoun nasazený na lety EK392/393 a EK394/395 nabídne v Business Class 42 plně polohovatelných sedadel a 382 sedadel v Economy Class. Letenky mohou být rezervovány na emirates.com, prostřednictvím aplikace Emirates nebo cestovních agentů.   

Emirates bezpečným způsobem obnovila svou leteckou globální síť přes svůj dopravní uzel v Dubaji do více než 120 destinací, tu nyní mohou využívat i cestující z Vietnamu.  Pasažéři, kteří na svých cestách plánují zastavení v Dubaji, mohou navštívit světovou výstavu Expo 2020 probíhající do 31. března tohoto roku. Emirates je přední partner a oficiální aerolinka Expo 2020, všichni cestující při zakoupení letenky tak mohou získat tzv. Season Pass, který umožňuje neomezený vstup na tuto jedinečnou výstavu.     

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button