DopravaNezařazené

Společnost Emirates navyšuje počet letů na trase Praha – Dubaj na čtyři týdně

Letecká společnost Emirates oznámila, že od 6. února 2021 navýší spojení mezi Prahou a Dubají o čtvrtý let. Ten uspokojí poptávku na trhu a současně nabídne českým zákazníkům Emirates navazující spojení do více než 95 destinací v rámci její sítě, s jediným přestupem v Dubaji.

Foto: Emirates

Od 6. února bude nový let EK 140 z Prahy pravidelně odlétat v 15:30, v Dubaji přistane v 00:25 místního času. Zpáteční let EK 139 opustí Dubaj v 09:15 místního času, do Prahy dorazí ve 12:50. Tato nová sobotní rotace doplní tři stávající lety Emirates, provozované ve středu, pátek a neděli.

Trasa mezi Prahou a Dubají bude operována širokotrupým letounem Boeing 777-300ER. Letenky lze rezervovat na emirates.com, nebo prostřednictvím cestovních kanceláří. Zákazníci nyní mohou využít vyššího počtu spojení, širšího výběru destinací i větší flexibility při rezervaci a plánování svých cest do Dubaje i dalších oblíbených exotických destinací, jako jsou Maledivy nebo Zanzibar. Ten mohou cestovatelé navštívit prostřednictvím spojení zajištěných ve spolupráci s flydubai, codesharovým partnerem Emirates.    

Exkluzivní nabídka My Emirates Pass, která promění palubní vstupenku Emirates na členskou kartu plnou výhod a slev, je zpět a v letošním roce byla navíc rozšířena. Nabízí tak skvělou příležitost prozkoumat Spojené arabské emiráty za méně peněz. Exkluzivních výhod mohou využít zákazníci Emirates letící do Dubaje a přes něj od 1. ledna do 30. září 2021, kterým postačí v kterémkoli z partnerských míst pouze předložit palubní vstupenku Emirates a platný průkaz totožnosti. My Emirates Pass zahrnuje slevy do více než 300 restaurací po celé zemi a více než 35 lázní ve špičkových hotelech. Odemkne také skvělé nabídky od mnoha turistických atrakcí včetně vodního zábavního parku Atlantis Aquaventure a vyhlídky At the Top v nejvyšším mrakodrapu světa Burj Khalifa. Kompletní seznam partnerských míst je k dispozici zde: emirates.com/myemiratespass.

Požadavky pro turisty ke vstupu: Informace o požadavcích pro vstup do Dubaje jsou k dispozici zde.

Newsroom TTG

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button