DopravaZprávy

Společnost Emirates nabízí výhodné cestovní tarify na rok 2020

Společnost Emirates nabízí českým cestujícím speciální tarify letenek do oblíbených destinací. Právě nyní je možné prozkoumat nová zajímavá místa a prožít skvělé zážitky za výhodné ceny. Akce se vztahuje na Economy a Business Class a platí pro cesty uskutečněné v roce 2020.

Foto: Emirates

Splňte si své cestovatelské sny v roce 2020 a vydejte se za nezapomenutelným dobrodružstvím do Afriky, navštivte slunné pláže omývané Indickým oceánem nebo se vypravte na průzkum rušných měst Dálného východu. Speciální nabídka se vztahuje na rezervace provedené mezi 6. 1. 2020 a 19. 1. 2020 a platí pro cesty uskutečněné mezi 13. 1. 2020 a 31. 10. 2020.

Pasažéři mají ve všech třídách díky systému ice přístup k více než 4500 kanálům plným zábavy. V zábavním systému naleznou nejnovější filmy, TV pořady, hudbu a hry. Na cestovatele na palubě čeká také nabídka bezplatných nápojů, regionálně inspirovaných pokrmů a věhlasná pohostinnost a skvělý servis mezinárodního palubního personálu, v němž nechybí ani zástupci České republiky. Emirates se pyšní velkorysou maximální povolenou váhou zavazadel, která dosahuje až 35 kg v Economy Class a 40 kg v Business Class.

Zákazníci společnosti Emirates, jejichž cesta mezi 1. lednem a 31. březnem 2020 povede přes Dubaj, mohou i v roce 2020 čerpat výhody díky službě My Emirates Pass. Po předložení letenky a průkazu totožnosti mohou využít slevy a benefity na více než 500 místech napříč Spojenými arabskými emiráty, a to včetně 30% slevy na lázeňské procedury a až 50% slevy na venkovní aktivity, jako jsou například vodní sporty či noční golfové kurzy. Zákazníci se také mohou těšit na až 50% slevu ve vybraných restauračních zařízeních a až 30% slevu za nákupy v populárních prodejnách. Všechny možnosti a nabídky si mohou cestovatelé prohlédnout na: https://www.emirates.com/cz/czech/experience/my-emirates-pass/.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button