HotelyNovinkyZahraničí

Společnost Accor otevřela Minaro Hotel Tokaj – MGallery v Maďarsku

MGallery Hotel Collection, prémiová značka hotelové společnosti Accor, oficiálně otevřela svou novou nemovitost v Maďarsku: Minaro Hotel Tokaj – MGallery. Tento butikový hotel se nachází v bývalém andezitovém kamenolomu, v horách Tokaj v maďarské vinařské oblasti zařazené do Seznamu světového dědictví UNESCO.

Foto: Accor

Cestovatelé, kteří objeví tento skrytý poklad, budou okouzleni klidem, designem na míru, výjimečnými zážitky a promyšlenými rituály osobní péče, které nabízí značka MGallery.

Pozoruhodný Minaro Hotel Tokaj – MGallery je vynikající pětihvězdičkový hotel se 100 moderními pokoji rozprostírajícími se ve 4 patrech s 10 pokoji typu Junior Suite a 3 pokoji typu Deluxe, nabízejícími jedinečný zážitek ze sauny v pokoji. Design hotelu je inspirován starým lomem a okolní přírodou, název Minaro pochází z kombinace tekutého zlata Tokaje a umístění hotelu v prostředí dolu. Subtilní vliv jihoamerického designu slouží jako odkaz na Incanskou říši, která používala andezitský kámen nacházející se ve velkém množství v Andách. Řeky, lesy a mokřady obklopující hotel jsou také začleněny do jeho designu a toto přirovnání lidstva a přírody vytváří jedinečný zážitek pro hosty. Renomovaný tým místních designérů, jmenovitě interiérový designér – Barna Gyula z Interioor One Kft a exteriérový designér Dudinszky Orsolya z Dudinszky Tervezőiroda, společně vytvořili jedinečné koncepční téma resortu.

Foto: Accor

Blízkost hotelu k vinařské oblasti zařazené do Seznamu světového dědictví UNESCO, proslulého Muzea vína a vinařských kopců, doplňuje kulinářské zaměření hotelu. Malebná lokalita nabízí hostům možnost ochutnat celou řadu vín a během jejich pobytu se ponořit do ducha regionu.  

Foto: Accor

„Otevření tohoto úžasného hotelu je dokonalým přírůstkem k MGallery Hotel Collection a začátkem krásného dobrodružství. Jsme potěšeni, že můžeme vytvářet nezapomenutelné chvíle pro naše hosty, kteří cestují do Tokaje z celého světa. S jedinečnou atmosférou butikové značky MGallery, která posouvá pohostinnost na další úroveň, je Minaro Hotel, nacházející se mimo vyšlapané trati, mezinárodním pokladem v oblasti pohostinství v neobvyklé vinařské oblasti Tokaj. Zveme hosty, aby objevili a zamilovali se do jedinečného designu hotelu, podmanivé atmosféry a kouzelného prostředí,“ říká Dana Janigova, Minaro Hotel Tokaj – MGallery General Manager.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button