Soutěžte o knihu Ecce homo Forman z nakladatelství Mladá fronta

Kniha Radima Kratochvíla přináší možnost seznámit se se slavným režisérem očima lidí, kteří měli to štěstí s ním spolupracovat, anebo s ním nějaký čas pobýt napříč dekádami celého jeho života.
Převážnou část tvoří vzpomínky Radima Kratochvíla, nevlastního bratra Petra a Matěje Formanů a syna herečky Věry Křesadlové-Formanové, na jejich více než třicetileté setkávání. Během té doby měl příležitost procestovat s ním západní Evropu na kolech a poznat díky tomu zajímavá místa, lidi i gastronomii, zažít zimní alpská dobrodružství i oslnění Amerikou a americkým filmem s příležitostí sledovat Formana při práci ve střižně.
Mezi dalšími přispěvateli najdeme slavné hvězdy, lidi ze zákulisí známých projektů, ale i několik „obyčejných“ přátel. Ti všichni vyprávějí zajímavé, dosud neslyšené příběhy doplněné unikátními a převážně dosud nezveřejněnými fotografiemi ze soukromých archivů, jež přibližují člověka Formana (odtud název Ecce homo Forman) tak autenticky a plasticky, až ve čtenáři vyvolávají dojem, jako by ho poznával osobně.

 

Soutěžní otázka: Za které filmy získal Miloš Forman Oscary za nejlepší režii?

Výhra: Tři výherci získají knihu Ecce homo Forman.

Odpovědi prosím zasílejte na e-mail: office@ttg.cz do 17. dubna 2020. Prosíme rovněž o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonního čísla.

 

Enter the text or HTML code here

komentáře 4

 1. Jiří Hudeček says:

  Přelet nad kukaččím hnízdem

 2. Jiří Hudeček says:

  Amadeus
  Přelet nad kukaččím hnízdem

 3. Barbora Klejchová says:

  Přelet nad kukaččím hnízdem

 4. Jarmila SOJÁKOVÁ says:

  PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM, AMADEUS

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..