DopravaEurowingsZprávy

Služebně a ve skupinách se s Eurowings létá výhodněji

Letecká společnost Eurowings nabízí zvýhodněné programy pro firmy a pro podnikové i soukromé skupiny. Pro opravdu početnější výpravy je možné individuálně dohodnout i charterový let tam, kam potřebujete.

Foto: Eurowings

Letecká společnost Eurowings, která z pražské základny létá přímo a pravidelně do 11 evropských destinací a v rámci celé sítě pak do více než stovky míst, myslí i na firemní zákazníky. Výhodné firemní tarify Dynamic Flex jsou určené pro malé a střední podniky s obratem kolem 25 milionů korun ročně. Mezi výhody tohoto programu patří vedle zajímavých a pružných cen také možnost změny a zrušení rezervace i po odletu a možnost kombinovat lety se společností Lufthansa. Firemní zákazníci se mohou obrátit na prioritní infolinku, kde kvalifikovaný tým vyřeší každý dotaz či nesrovnalost. Významní zákazníci mají k dispozici opravdu individuální péči prostřednictvím kontaktní osoby. Jako firemní zákazník se můžete registrovat zde.

A co Dynamic Flex znamená přímo pro samotného pasažéra na služební cestě? Výhody jsou směřované především na produkty (tedy „třídy“) Smart a BIZclass. U třídy Smart je k dispozici online check-in, prioritní odbavení, sedadlo s větším prostorem pro nohy (podle dostuponosti), 1 zavazadlo až do 23 kg, 1 osobní věc a 1 příruční zavazadlo do 8 kg na palubu, započítání mílí do věrnostního programu, přístup do salonku pro věrnostní kategorie HON (Honorary Member), SEN (Senator) a FTL (Frequent Traveller). Velmi příjemný je na obchodních cestách pochopitelně i přednostní nástup na palubu.

Ve třídě BIZclass je paleta výhod ještě bohatší. Nádavkem k službám uvedeným u třídy Smart se navíc cestující mohou těšit z pohodlí sedadel v 1. až 3. řadě, z největší rozteče sedadel u letadel Airus ve své třídě a volného sousedního sedadla. Odbavit lze 2 zavazadla, přičemž každé může vážit až 32 kg. Na palubu si pasažér může vzít 1 osobní věc a 2 příruční zavazadla, pro něž je vyhrazený prostor. Na palubě se podává jídlo a pití. Samozřejmostí je přístup do letištního salonku. Cenný čas firemním cestujícím v BIZclass významně šetří také přístup do zrychlené bezpečnostní kontroly a prioritní nástup na palubu.

Foto: Eurowings

Létáme společně

Eurowings poskytuje výhodné tarify nejen pro firmy, ale pro skupiny více než 10 cestujících, například sportovní kluby, školní zájezdy, apod. Skupinové tarify zůstávají rezervovány pod dobu sedmi dnů, a ještě do čtyř dnů před odletem je možné přidat další členy skupiny či členy skupiny změnit (tedy provést změnu jména). Pokud by někdo ze skupiny letět nemohl, nevadí, 10 % rezervovaných míst lze zrušit do jednoho měsíce před odletem. Skupinové rezervace se provádějí prostřednictvím příslušných stránek Eurowings, kde se také dozvíte přesné podmínky.

Foto: Eurowings

Lety na objednávku

Pro početnější skupiny a organizace nabízí Eurowings, jako flexibilní společnost, i zvláštní charterové lety. Můžete si nejen zvolit svou vlastní destinaci, ale lze se dohodnout také na časech letů, které vám vyhovují. Pro větší skupiny cestujících, například pro sportovní klub nebo velkou firmu je charterový let obvykle levnější než let pravidelný. Na charterových letech si můžete volně určit „zasedací pořádek“, domluvit si catering a také možnost brandingu. Pro charterové lety jsou k dispozici dva typy letadel: Airbus A319 (150 sedadel) a A320 (180 sedadel). Zde najdete podrobnější informace o charterových letech a poptávkový formulář.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Back to top button