S Prague City Tourism budete #vprazejakodoma

V rámci kampaně pro restart cestovního ruchu v metropoli V Praze jako doma městská organizace Prague City Tourism nabídne návštěvníkům zdarma vstup na Staroměstskou radnici a procházky s průvodcem.

Foto: PCT

„Kvůli pandemii koronaviru se cestovní ruch v Praze v podstatě přes noc propadl na nulu. Jsem velmi rád, že město na aktuální situaci zareagovalo rychle a můžeme teď společnými silami cestovní ruch v metropoli znovu nastartovat. Do kampaně V Praze jako doma jsme se zapojili v maximální možné míře a nabídli jsme návštěvníkům skutečně všechno, co máme k dispozici. Věřím, že návštěvníci ocení vstup na Staroměstskou radnici i zajímavé vycházky s našimi profesionálními průvodci,“ říká Petr Slepička pověřený řízením Prague City Tourism. 

V rámci kampaně si zájemci mohou vybrat vycházky s průvodci na nejrůznější témata v délce 1–2 hodiny. Vydat se tak mohou například za pražskými strašidly, po stopách Vontů, odhalovat tajemství domovních znamení Malé Strany anebo třeba za pivem.

Foto: PCT

Body v rámci kampaně mohou návštěvníci uplatnit od 1. 7. do 30. 9. 2020. Spolu se začátkem kampaně se Staroměstská radnice vrací do běžného provozu. Od července tak budou opět přístupné všechny návštěvnické okruhy a radnice bude opět otevřena denně do 22:00. Vyhlídková věž Staroměstské radnice je jako jediná ze středověkých pražských vězí zcela bezbariérová. Návštěvníci se mohou vyvézt výtahem až na její ochoz a užít si tak prohlídku pohodlně a bez komplikací i se zakrytým nosem a ústy.

Kompletní nabídku a informace o kampani najdete na webu www.vprazejakodoma.cz

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..