LidéŠvýcarskoTOPZahraničí

Roger Federer se spojil se Switzerland Tourism

Po letech, kdy Švýcarsko pozitivně reprezentoval svými excelentními sportovními výkony a přátelským, skromným chováním, se Roger Federer stal oficiálním ambasadorem švýcarského turismu. Uzavírá dlouhodobou spolupráci se švýcarskou národní centrálou pro cestovní ruch Switzerland Tourism (ST) se společným cílem: přilákat hosty k návštěvě Švýcarska s jeho s jeho energizující přírodou.

Roger Federer a Switzerland Tourism (ST) budou společně rozvíjet aktivity v rámci globální propagace Švýcarska. Tato podpora je v současné době velmi potřebná, neboť se Švýcarsko potýká s největší krizí turistického ruchu od druhé světové války. Představitelé ST jsou přesvědčení, že nikdo není lépe připraven na pomoc švýcarskému turismu než tato švýcarská ikona. „Je to dokonalá shoda, protože Švýcarsko a jeho panenská příroda jednoznačně přispěly k Rogerově nebývalé kariéře,“ vysvětluje CEO ST Martin Nydegger. „Vždycky jsem měl pocit, že kdykoli vstoupím na hřiště, zastupuji Švýcarsko. Kdykoliv je tam moje jméno, hned vedle je švýcarská vlajka. Jsem na to velmi hrdý celých 22 let, co jezdím na turnaje, a vždycky to tak bude. Spojit nyní síly s ST je tak pro mě logickým krokem,“ říká Roger Federer v rozhovoru s Nydeggerem. Oba jsou nadšení ze začátku dlouhodobého partnerství.

Foto: ST

Energie ze švýcarské přírody

Komunikace aktivit bude zahájena v průběhu dubna se zaměřením na evropská města následovaná USA a Asií. Série atraktivních a krátkých klipů představí Rogera Federera nabitého švýcarskou přírodou. Na MySwitzerland.com budou moci návštěvníci objevovat Švýcarsko Rogerovýma očima. Představí zde svá oblíbená místa, švýcarské TOP lokace, ale i tajné tipy. „Projel jsem celý svět a mým oblíbeným místem vždy zůstává Švýcarsko. Je to země, po které se mi při cestování nejvíc stýská,” přiznává Federer.

Foro: ST

Pódium je připraveno

„Switzerland Tourism sdílí s Rogerem Federerem nespočet hodnot. Navázání tohoto partnerství je pro nás jedinečnou a velmi významnou příležitostí, jak učinit změny, zotavit se z výzev posledních měsíců a vydat se na další cestu s mnoha milníky,“ zdůrazňuje Nydegger. Roger Federer má velkou motivaci podporovat svou rodnou zemi a bude tak činit pro dobročinné účely. Finanční prostředky za jeho působení v roli nového ambasadora ST obdrží Nadace Rogera Federera, jež podporuje znevýhodněné děti ve Švýcarsku. Pódium je tu – Switzerland Tourism a Roger jsou připraveni stát se oficiálně partnery.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button