HotelyLidéMICENovinky

Pavel Hlinka získal čestné ocenění Gaspart Bonet Award

Během 84. valného shromáždění konfederace HOTREC, které se uskutečnilo v Praze, obdržel Pavel Hlinka evropské ocenění za svůj mimořádný přínos k propagaci odvětví cestovního ruchu a pohostinství v České republice.

Foto: AHR ČR

Pavel Hlinka je hoteliérem a jednou z nejvýraznějších osobností odvětví cestovního ruchu v České republice. Od osmdesátých let zastával Pavel Hlinka funkci generálního ředitele v prestižních mezinárodních hotelech, vychovával řadu dalších úspěšných hoteliérů a významnou měrou přispíval k růstu kvality pohostinských služeb v České republice, stejně jako ke zvyšování úrovně hotelových standardů.

Je zakladatelem a byl prvním prezidentem Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR), z jeho iniciativy se AHR ČR stala součástí evropské konfederace HOTREC a následně Hotelstars Union. Rovněž se úspěšně zasadil o členství AHR ČR v Hospodářské komoře České republiky i Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. Dnes se Pavel Hlinka věnuje oblasti vzdělávání a aktivně podporuje Nadaci AHR ČR.

“Jsme velmi hrdí na to, že můžeme udělit ocenění Gaspart Bonet Award právě panu Hlinkovi a cítíme velkou vděčnost za vše, co do dnešního dne pro naši organizaci, ale hlavně sektor hotelnictví a gastronomie v České republice vykonal,” uvedl Václav Stárek, prezident AHR ČR.

“S potěšením předáváme tuto cenu Pavlu Hlinkovi. Za tu dlouhou řadu let, kdy působil jako hoteliér, zanechal pan Hlinka svou prací v českém odvětví cestovního ruchu a pohostinství výraznou stopu: jsme pyšní na to, že zde dnes můžeme jeho mimořádné kariéře vzdát hold,” komentoval událost Jens Zimmer Christensen, prezident konfederace HOTREC.

Ocenění Gaspart Bonet Foundation Award je udělováno konfederací HOTREC osobnostem, které se výrazným způsobem podílely na podpoře cestovního ruchu v Evropě.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button