DopravaNovinkyZahraničí

O víkendu Smartwings zahájily první lety z letišť Brno a Ostrava

Pravidelné linky Smartwings směřovaly o uplynulém víkendu z Brna a Ostravy do egyptských letovisek Hurghada (sobota) a Marsa Alam (neděle). Během května budou linky operovány zatím 1x týdně.

Foto: Smartwings

Během letní sezony nabízejí Smartwings z Brna a Ostravy více než dvě desítky pravidelných linek a k tomu také charterové lety pro cestovní kanceláře do dalších destinací. Obnovování provozu se odvíjí od vývoje epidemiologické situace v jednotlivých zemích a uvolňování cestovních opatření.

Z Brna Smartwings nabízejí během letní sezony pravidelné linky do 11 destinací v Řecku, Bulharsku, Egyptě, Itálii a Turecku, z Ostravy pak pravidelné linky do 10 destinací v Řecku, Bulharsku, Egyptě a Turecku.

Pravidelné linky Smartwings (z Brna a Ostravy):

Brno: Burgas, Varna, Hurghada, Marsa Alam, Heraklion, Korfu, Kos, Zakynthos, Rhodos, Antalya, Lamezia Terme

Ostrava: Burgas, Varna, Hurghada, Marsa Alam, Heraklion, Korfu, Kos, Zakynthos, Rhodos, Antalya

Kromě pravidelných linek bude společnost Smartwings provozovat z Brna a Ostravy také charterové lety pro CK do Bulharska (Burgas, Varna), na Mallorcu, do Turecka (Antalye), Tuniska (Djerba, Monastir) a Řecka (Preveza).

Prvního května Smartwings také uskutečnily první let z Prahy do Splitu. Pravidelná linka Smartwings bude od června provozována denně (nyní v květnu 1x týdně), Smartwings budou v období letní sezony provozovat do Chorvatska kromě pravidelné linky do Splitu také linku z Prahy do Dubrovníku (od června denně).

O víkendu se v sobotu uskutečnil také první let z Prahy na Djerbu (Tunisko) – charter pro CK Blue Style, nyní v květnu 1x týdně. Již v pátek  29. dubna Smartwings obnovily letecké spojení do ruského Petrohradu (2x týdně).

Smartwings aktuálně provozují z Prahy pravidelné linky do španělské Málagy, na ostrov Mallorca, na tři Kanárské ostrovy (Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura), na Madeiru (Funchal), do Egypta (Hurgdada a Marsa Alam) a charterové lety do SAE (Ras Al Khaimah).

Skupina Smartwings Group během letní sezony nyní nabízí z českých letišť lety do 76 destinací v Řecku, Španělsku, Itálii, Francii, Portugalsku, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Izraeli, Egyptě, Turecku, Tunisku, SAE, Kapverdách, Nizozemsku, Švédsku, Dánsku, Rusku, Maltě, Ukrajině či Islandu.

Lety chce společnost během léta provozovat nejen z letišť v ČR, ale také ze svých základen v Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a Kanárských ostrovech.

Newsroom TTG

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button