Doprava

O společnosti Eurowings

Chcete být v mailing listu pro aktualizace Eurowings o Praze a České republice? Pokud ano, kontaktujte prosím bjorn.gianotten@eurowings.com.

Eurowings je rekreační letecká společnost skupiny Lufthansa a je tak součástí největší letecké skupiny na světě. Eurowings je lídrem na trhu na letištích Düsseldorf, Hamburk, Stuttgart a Kolín nad Rýnem/Bonn a v současné době disponuje flotilou přibližně 100 letadel. Eurowings se zaměřuje na nízkonákladové produkty a služby a nabízí lety bez mezipřistání v rámci Evropy. Ve svém letovém řádu má v současné době více než 100 letů do různých destinací. Se svou rozsáhlou sítí linek a 11 mezinárodními základnami – včetně Palmy de Mallorca, Prahy a Stockholmu – je Eurowings největší leteckou společností pro volný čas v Německu. Eurowings v současné době zaměstnává přibližně 3 500 lidí po celé Evropě.

Využívejte digitální služby společnosti Eurowings

– Rezervace / storno / vrácení peněz / voucher / Covid 19 aktualizace: https://www.eurowings.com/en/my-trip/manage-booking/change-flight.html

– Často kladené otázky: www.eurowings.com/en/information/news-help/faq.html

Obraťte se přímo na příslušné oddělení společnosti Eurowings

– Rezervace / změna rezervace / storno / rezervace míst ostatní požadavky na služby / zavazadla / věrnostní programy: naše servisní centrum, viz www.eurowings.com/contact.

– GDS rezervace: použijte samotnou strukturu GDS & informační stránky nebo kontaktujte tel. +49 (0) 180 6000 221 / gdsserviceteam@eurowings.com.

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button