Navýšení počtu rotací na lince Ostrava–Varšava na 10 letů týdně

Letecká společnost LOT Polish Airlines důvěřuje ostravskému trhu natolik, že se rozhodla zdvojnásobit počet rotací mezi ostravským a varšavským letištěm z pěti na deset.

Zdroj: www.lot.com

Od 31. března bude linka v létat 5x týdně, od 31. srpna se pak počet rotací navýší na 10x týdně.

„Prvním významným krokem pro letiště Ostrava a Moravskoslezský kraj bylo vyjednat letecké spojení s významným hubem v Evropě s jednou z nejlepších a nejrychleji se rozvíjejících aerolinek v Evropě. Od 31. března budou Ostrava a celý kraj díky společnosti LOT spojeny přes Varšavu s celou Evropou, Severní Amerikou a Asií. Dalším významným krokem je navýšení týdenních frekvencí na deset tak, aby spojení vyhovovalo jak byznys cestujícím, tak obyvatelům regionu a výrazně podpořilo příliv zahraničních návštěvníků a zahraničních investic do Moravskoslezského kraje,“ uvedl Stanislav Bujnovský, obchodní ředitel Letiště Ostrava, a. s.

„Pravidelné denní letecké spojení se světem je důležité pro příchod zahraničních firem s vysokou přidanou hodnotou, které pomohou při transformaci kraje na dobu bezuhelnou,“ uvedl Jakub Unucka, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje.

Newsroom TTG

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..