HotelyNovinkyZahraničí

Marriott plánuje v roce 2021 otevřít v Číně více než 60 nových hotelů

Hotelová společnost Marriott International oznámila, že plánuje v roce 2021 otevřít v Číně více než 60 nových hotelů.

Provoz těchto nových hotelů i stávajících podniků společnosti Marriott bude upřednostňovat čínský domácí trh, protože mezinárodní cestování se kvůli covid-19 plně neobnovilo. Zajistí požadavky na cestování na dovolenou, cestování na krátké vzdálenosti a pobyt. Společnost také plánuje začlenit způsoby, jak přilákat mladší hosty.

Začátkem tohoto roku společnost otevřela JW Marriott v Šanghaji, čímž se Šanghaj stala prvním městem v asijsko-pacifickém regionu s 50 hotely spravovanými společností Marriott. V roce 2021 se bude společnost Marriott rozvíjet nejen v čínských městech prvního řádu, jako je Šanghaj, ale bude dále rozšiřovat svůj trh i v dalších městech. Například se plánuje výstavba 15 nových hotelů v Si-anu, známém turistickém místě v provincii Šen-si na severozápadě Číny.

„Čína vede v obnově globální ekonomiky navzdory hrozbám, které představuje epidemie,“ vyjádřil důvěru v čínský trh Wu Zhongxian, viceprezident pro oblast východní Číny ve společnosti Marriott International. Podle jeho slov se podniky společnosti Marriott v Číně od druhé poloviny roku 2020 rychle zotavily díky efektivní kontrole a preventivním opatřením země a zhruba 90 procent jejích čínských hotelů vydělalo. V loňském roce skupina v Číně otevřela 36 nových hotelů.

Zpráva Čínské turistické akademie předpověděla, že v Číně bude v roce 2021 uskutečněno celkem 4,1 miliardy domácích turistických cest, což je o 40 procent více než v roce 2020. Podle Marriott International společnost využije příležitosti rostoucího domácího cestovního ruchu v Číně a uplatní rafinovanější provoz přizpůsobený různým potřebám na různých regionálních trzích.

Newsroom TTG / Silk Road Czech

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button