Zprávy

Mariánské Lázně se opět otevírají hostům

Od pondělí 4. května se klientům postupně otevírají lázeňská zařízení v Mariánských Lázních. V první fázi jde o klienty zdravotních pojišťoven, kteří mohou služeb lázeňských domů využívat již od 4. května. Následovat bude uvolnění i pro další hosty z České republiky, kteří si mohou objednávat pobyty počínající datem 25. května.

Lázeňské pobyty začneme poskytovat od 4. května 2020, a to nejprve v hotelu Centrální Lázně v Mariánských Lázních. Pro klienty zdravotních pojišťoven bude fungovat veškerý servis a samozřejmě také lázeňské služby a většina procedur. Bude samozřejmě nutné dodržovat speciální hygienická i další opatření dle nařízení Ministerstva zdravotnictví, říká Patrície Irlveková, Sales and Marketing ředitelka společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s., která spadá pod globální značku Ensana. Mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví zahrnují ubytování v jednolůžkových pokojích, stravování při dodržování odstupu nejméně dva metry mezi pacienty a skupinové léčebné procedury pro maximální počet pěti hostů.

Nově bude klientům zdravotních pojišťoven měřena teplota, bude  s nimi vyplněn amnestický dotazník a zkontrolován zdravotní stav. Bude možné rovněž podstoupit test na Covid 19. Všichni zaměstnanci Centrálních lázní se též musí prokázat negativním výsledkem Covid testu, aby byla zaručena potřebná bezpečnost hostů a ostatních zaměstnanců.

Mnoho hostů Mariánské Lázně navštěvuje pravidelně kvůli prevenci nebo jako místo zdravého a kvalitního odpočinku. „Pro všechny tyto hosty se naše hotely a zařízení otevřou již brzy a to 25. května,“ dodává Patricie Irlveková. V současné době jsou aktuálními tématy posílení imunity a léčba dýchacích cest. Mariánské Lázně se na tyto oblasti zaměřují díky svému příznivému klimatu. K přírodní léčbě v Mariánských Lázních významně přispívá Lesní pramen – alkalická, slaná, minerální voda, která se používá k pitné léčbě, inhalacím i minerálními koupelím.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button