Doprava

KLM získala ocenění World Class Award: Nejlepší letecká společnost pro cestující

KLM získala první místo v nové kategorii soutěže World Class Award 2022 APEX. KLM získala toto prestižní ocenění v oblasti bezpečnosti a udržitelnosti. Společnost APEX celosvětově hodnotí letecké společnosti v nejrůznějších kategoriích. 

Foto: KLM

Během posledních 20 měsíců se u cestujících dostaly do popředí hodnoty týkající se zdraví, bezpečnosti, ale také celkového pohodlí z cestování a zákaznické zkušenosti. Velmi důležité je pro cestující také význam odpovědného a udržitelného cestování. V soutěži World Class Award APEX (Airline Passenger Experience Association) jsou letecké společnosti hodnoceny podle těchto nových měřítek s využitím rozsáhlejšího a intenzivnějšího auditu dat. Kromě bezpečnosti a udržitelnosti jsou vysoké standardy stanoveny také pro služby, pohodlí a stravování.

„Jsme poctěni a hrdí na to, že jsme získali toto ocenění World Class Award. V posledních dvou letech jsme udělali vše, co bylo v našich silách, abychom naše cestující přepravili co nejbezpečněji, nejudržitelněji a nejpohodlněji – od začátku jejich cesty až po příjezd do cílové destinace. Skutečnost, že to naši cestující oceňují v tak vysoké míře, činí toto ocenění mimořádným. Oprávněně také očekávají, že náš provoz bude maximálně ekologický a udržitelný. Toto ocenění je především obrovskou poklonou všem našim zaměstnancům, kteří i v těchto těžkých časech pracovali s velkým nasazením a nadšením. Toto uznání je také povzbuzením pro zaměstnance KLM po celém světě, aby pokračovali v dobré práci a dosáhli udržitelného zotavení,“ uvedl Boet Kreiken, výkonný viceprezident pro zákaznické zkušenosti KLM.

APEX je největší mezinárodní letecká organizace, která provádí audit zkušeností cestujících v letecké dopravě. Vytvořila v této oblasti renomovanou organizaci pro výzkum a hodnocení. Ocenění World Class Award se letos poprvé uděluje sedmi leteckým společnostem: KLM, Singapore Airlines, Japan Airlines, Emirates, Saudia, Qatar Airways a Turkish Airlines.

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button