Zprávy

Kdo stojí za aktuálními trendy, které ovlivňují neustále rostoucí segment cestovního ruchu?

To se dozvíte na konferenci 360° TRAVEL TRENDS 2020.

Již 14. února se můžete zúčastnit třetího ročníku konference 360° Travel Trends, která proběhne současně s veletrhem cestovního ruchu HOLIDAY WORLD na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Jednodenní konferencí bude rezonovat především téma „Rising stars aneb kdo utváří budoucnost Česka v cestovním ruchu“.

Na co se tedy můžete doopravdy těšit?

Konferencí zaměřenou na cestovní ruch, který se neobejde bez efektivního marketingu, vás provedou přednášející nejen z mezinárodních start-upů, ale i úspěšně zavedených firem tohoto odvětví.
Cílem hostů je posluchačům nabídnout inovativní přístup k cestovnímu ruchu, vystoupení z šedé zóny, a tedy svěží pohled ať už na oblast influence travel marketingu, digitalizaci nebo stále potřebnější automatizaci, která může tímto segmentem skutečně pohnout.
Inspirace povede napříč trendy, nezávisle na tom, zda se jedná o lokální přepravní platformy, nebo B2B skupinové hotelové rezervace, které zaostávají, ale mají potenciál velkého růstu.

Příspěvky se budou zaměřovat především na analýzu, inovace a big data, to vše v kontextu nejmodernějších marketingovými trendů, ale i praktických nápadů, jak obstát v tvrdé konkurenci a najít nejlepší možná řešení.

O své zkušenosti se s námi podělí například Ondřej Krátký (Liftago), Alex Ilyash (DAVINCI travel system), David Manley (Go Real Travel), Jan Doležal (SmartGuide), Jan Jelínek (B&T agency), Pavlína Zychová (MyStay), Tomáš Děkan (Localgrapher.com), Iveta Hamarneh (VŠO v Praze), Miky Škoda (X-Challenge, LeapMakers) či Jan Martínek (Daytrip).

Vstupenka na konferenci 360° TRAVEL TRENDS 2020 opravňuje i ke vstupu na veletrh HOLIDAY WORLD.

Více informací a vstupenky na webu https://360traveltrends.com.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button