ChorvatskoHotelyKam jet?Města & regiony ČRNovinkyRakouskoZahraničí

Jak zařídit, aby vám v roce 2022 bylo hezky

Mindfulness, tedy schopnost plně a vědomě vnímat přítomný okamžik, nám v době covidové stále více uniká mezi prsty. Trápíme se, co bude, spřádáme katastrofické scénáře nebo si stýskáme po dobách, kdy byl „svět ještě v pořádku“. Stačí však mírně pootočit úhel pohledu a zacílit jej na to krásné, co život nabízí tady a teď. Najít přítomnost a získat dobrý pocit ze sebe sama vám umožní pobyt v některém z hotelů prémiové skupiny Falkensteiner Hotels & Residences.

Foto: Falkensteiner Hotels & Residences

Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně*****

Hotel v Mariánských Lázních se již několik měsíců pyšní pěti hvězdičkami a nabízí vám opravdu luxusní odpočinek. Tady pochopíte, že wellbeing není jen módní výraz, ale hodnotný a dobrý životní styl.

Foto: Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně*****

K dosažení duševní i fyzické rovnováhy vám napomůže vynikající wellness s 5 vyhřívanými bazény s celoročním provozem včetně jediného venkovního bazénu ve městě, saunový svět se 4 saunami, skvělá, chutná, zdravá a vyvážená Balance-Vital gastronomie, holistický přístup, procedury individuálně šité na míru pod dohledem fundovaných odborníků i postcovidový program, který vás vrátí zpět do formy. Tyto procedury cílí k nápravě samotné příčiny vašich problémů a vycházejí ze západní i východní lékařské tradice (využívají se například bioenergetická cvičení, lesní terapie, jóga, Ai Chi, QiGong atd.).

Foto: Falkensteiner Hotels & Residences

Co je wellbeing

Kvalita života, dobrý život, rozkvět, štěstí, pohoda, dobré bydlo, blaho – těmito všemi výrazy by se dal přeložit anglický výraz wellbeing. Nejde přitom jen o pocit spokojenosti, úspěchu a pevného fyzického a duševního zdraví, ale i o pocit vnitřního naplnění, sounáležitosti, bezpečí a stálosti. Jádrem pojmu wellbeing je žít naplno a smysluplně a cítit se po všech stránkách dobře.

Falkensteiner Hotel Schladming (Rakousko)

Foto: Falkensteiner Hotel Schladming

Zimu a všechno, co k ní v ideálním světě patří, si můžete vychutnat ve Falkensteiner Hotelu Schladming v Rakousku pod majestátním masivem Dachstein. Pro aktivní dovolenou v přírodě je vaší skvělou základnou hotel s klasifikací ****Superior. Nabízí útulnou domácí pohodu v kvalitním moderním designovém hávu a hlavně spoustu aktivit, které stres všedních dní pošlou do věčných lovišť. V novém roce navíc hotel přichází se spoustou slev a výhodných nabídek.

Nově je možné si v rámci balíčku Ski unlimited objednat ubytování se slevou na skipas. Mezi další výhodné nabídky patří jedna noc zdarma ke každým pěti zakoupeným přenocováním. K ubytování na dvě noci lze přidat romantickou projížďku na saních tažených koňmi pohádkově zasněženou krajinou. K dispozici je též dvoudenní permanentka na běžecké tratě v nedalekém Ramsau a energetický balíček s občerstvením. Hosté mohou absolvovat úvodní lekci skialpinismu a možná tak i najít nový nádherný sport. S novým rokem se nabídka sportovních aktivit v hotelu rozšířila o après-ski jógu. Čistý relax si užijete v lázních Aquapura Spa (1500 m2), které zahrnují venkovní i krytý bazén, vířivky, několik saun a také fitness centrum a masáže.

Falkensteiner Hotel Punta Skala (Chorvatsko)

Foto: Niklas Stadler / Resort Punta Skala

Plnohodnotný čas s rodinou plný nezapomenutelných zážitků zalitých letním sluncem si můžete naplánovat už dnes. Těšit se je přece tak příjemné. A je na co se těšit! Ve Falkensteiner Resort Punta Skala nedaleko chorvatského Zadaru budete moci každodenní život plný nudných povinností hodit za hlavu a ponořit se do světa plného pohody, radostné energie i příjemného uvolnění.

V prvotřídním letovisku na pobřeží blankytného Jadranu zažijete neopakovatelnou atmosféru a dovolenou, která předčí vaše představy. Ve Falkensteiner Resort Punta Skala budou všechna vaše přání splněna a potřeby uspokojeny. Najdete tu vynikající kulinářské speciality, ve kterých se snoubí dalmatská kuchyně s mezinárodními vlivy, holistický přístup k relaxaci v rozsáhlé wellness zóně Acquapura SPA s širokou nabídkou aktivit. Děti určitě ocení nově zrekonstruovaný dětský svět Falky-Land s dobrodružným hřištěm a vodním světem, děti a mládež pak nadchne sportovní a eventové centrum Fortis Club a kvalitně vybavené a rozsáhlé venkovní sportoviště pro pohybové vyžití všeho druhu.

Foto: Falkensteiner Hotels & Residences

Sport, Relax, Akce – to jsou tři základní pilíře, na nichž stojí naprostá spokojenost všech hostů, kteří zavítají do letoviska Falkensteiner Punta Skala. Hosté mohou volit mezi moderním a luxusním pětihvězdičkovým hotelem & SPA Iadera, pětihvězdičkovým rodinným hotelem Diadora nebo prémiovými apartmány Senia.

Všechny tři výše uvedené hotely a resorty jsou součástí Premium Collection skupiny Falkensteiner Hotels & Residences, která provozuje 31 hotelů a resortů v celkem 7 evropských zemích.

Newsroom TTG

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button