HotelyMěsta & regiony ČRNovinkyPraha

Four Seasons Hotel Prague obhájil pět hvězd v celosvětovém hodnocení luxusních hotelů

Four Seasons Hotel Prague je jediným hotelem v České republice, který získal prestižní ocenění v průvodci Forbes Travel Guide, a to již potřetí v řadě.

Foto: Four Seasons Hotel Prague

Four Seasons Hotel Prague je jediným hotelem v České republice, který byl oceněn nejvyšším hodnocením v globálním průvodci Forbes Travel Guide 2022. Již potřetí za sebou získal hotel v jednom z nejprestižnějších žebříčků v oblasti luxusního hotelnictví významné pětihvězdičkové hodnocení. Vysoké hodnocení si udržely také lázně hotelu AVA Spa, které získaly čtyři hvězdy.

Foto: Four Seasons Hotel Prague

„Je nám obrovskou ctí, že náš hotel už potřetí v řadě obdržel pět hvězd Forbes. Jsem velmi pyšný na celý tým, který i nadále poskytuje výjimečné služby a vynikající péči našim hostům,“ říká Martin Dell, generální manažer hotelu Four Seasons v Praze.

Foto: Four Seasons Hotel Prague

Four Seasons Hotel Prague se nachází na nábřeží řeky v historickém centru města a může se pochlubit jedinečným výhledem na Pražský hrad, Vltavu a Karlův most. Návštěvníci hotelu si mohou z první ruky užít bohatou historii města ve spojení s moderními službami. Rozmazlující lázně, večeře pod hvězdami na terasách hotelu a vyhlášený komfort Four Seasons se zde prolíná s českou kulturní tradicí a staletou architekturou.

Foto: Four Seasons Hotel Prague

Forbes Travel Guide je jediný globální systém hodnocení luxusních hotelů, restaurací a lázní. Anonymní profesionální inspektoři hodnotí na základě až 900 objektivních standardů s důrazem na výjimečné služby, aby pomohli náročným cestovatelům vybrat ty nejlepší luxusní zážitky na světě. Hodnocení Forbes Travel Guide lze získat pouze v rámci nezávislého inspekčního procesu.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button