HotelyJižní TyrolskoTechnologieTOPZahraničí

Falkensteiner Hotels & Residences – nový rezervační portál pro cestovní agentury a partnery

Historie značky Falkensteiner Hotels & Residences začala před více než 60 lety v Jižním Tyrolsku. V průběhu let se tento rodinný podnik rozrostl na současných 27 čtyř- a pětihvězdičkových hotelů, 2 apartmánové resorty a 1 prémiový camping v 7 evropských zemích – v Rakousku, Itálii, Chorvatsku, Černé Hoře, Srbsku, České republice a Slovensku.

Foto: © Falkensteiner Hotels & Residences / Falkensteiner Spa Resort Marienbad

Z bohaté nabídky si určitě vybere každý host, ať už hledá rodinnou dovolenou u moře nebo v horách, relaxační wellness pobyt s partnerem v oáze klidu, sportovní dovolenou s přáteli nebo výlet do historické metropole. Falkensteiner všem klientům nabízí perfektní dovolenou šitou na míru pro kteroukoliv etapu života. Každý hotel je unikátní, ale všechny spojují typické hodnoty značky Falkensteiner: výjimečná kvalita, rozsáhlá nabídka služeb a gastronomie na nejvyšší úrovni, to vše pro nezapomenutelné zážitky z dovolené.

Foto: © Falkensteiner Hotels & Residences / Falkensteiner Resort Capo Boi
Foto: © Falkensteiner Hotels & Residences / Falkensteiner Hotel Kronplatz

V kterémkoliv hotelu by se měli hosté cítit dobře, tak jako doma nebo s přáteli. Skutečná pohostinnost, osobní služby a vysoké standardy kvality jsou pro Falkensteiner velmi důležité, stejně jako vynikající vztahy s obchodními partnery v cestovním ruchu. Proto nyní skupina Falkensteiner Hotels & Residences spustila zcela nový rezervační portál pro cestovní agentury. Zaregistrujte se a získejte přístup k tomuto online rezervačnímu nástroji a využijte celou řadu výhod. Portál nabízí vždy ty nejaktuálnější ceny včetně platných speciálních nabídek a slev za včasný nákup, společně s okamžitým přehledem dostupných ubytovacích kapacit. Veškeré provedené rezervace můžete poté online spravovat, měnit, stornovat a exportovat data pro Vaši potřebu.

Foto: © Falkensteiner Hotels & Residences / FalkensteinerHotel & Spa Iadera

V případě zájmu o využívání online rezervačního portálu Falkensteiner Hotels & Residences se můžete zaregistrovat zde. Poté Vás bude kontaktovat zástupce společnosti za účelem uzavření rámcové dohody a aktivace Vašeho přístupu do portálu. Vaše dotazy rád zodpoví Pavel Tůma, Business Development Manager CEE, e-mail: pavel.tuma@falkensteiner.com.

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button