DopravaEurowingsZprávy

Eurowings pořádá soutěž v prodeji letenek

Na propagaci základny v Praze, odkud se přímo létá na Kypr, do Dánska, Německa, Řecka, Itálie, Portugalska, Španělska, Švédska a Velké Británie, pořádá společnost Eurowings soutěž. Princip je jasný: prodávejte letenky Eurowings a můžete vyhrát atraktivní ceny.

Foto: Eurowings

Soutěž Eurowings probíhá ve spolupráci s českým odvětvím cestovního ruchu, s agenturami pro cestovní ruch a s partnerskými letišti. Za rezervace letenek můžete vyhrát pobyty na zajímavých místech, společně s poukazy na lety s Eurowings.

Jen pro představu: mezi výherními cenami najdete například 3 noci v Diamante Beach Spa hotel **** (Alicante, Španělsko) pro dvě osoby s polopenzí a dvě poukázky na lety s Eurowings, případně 2 noci v Quintra do Marco **** (Algarve, Portugalsko), 3 noci ve 4* hotelu v Římě a mnohé další. Podrobný seznam výher najdete v tomto PDF – na všechny odkazy a loga lze kliknout a dozvědět se více. Navíc až do konce soutěže, tedy do 31. srpna 2022, mohou přibýt další destinace!

Jak se zúčastnit?

Prodejte co nejvíce letenek společnosti Eurowings z České republiky nebo do České republiky. Počítají se všechny lety se startem nebo přistáním na letišti Praha (PRG) na libovolné letové období.

Účastnit soutěže se mohou všechny B2B rezervační kanály pro Českou republiku, včetně GDS, portálu cestovní agentury Eurowings, skupin, cestovních kanceláří a charterových letů. Kombinace nebo code share s jinou aerolinkou skupiny Lufthansa nebo Smartwings se také počítá, pokud je aspoň jeden z letů provozovaný Eurowings.

Své rezervace s uvedením PNR pošlete prosím do 31. srpna 2022 na adresu bjorn.gianotten@eurowings.com.

Vyhlášení vítězů

Losování cen a vyhlášení vítězů proběhne na živém webináři dne 6. září 2022 od 10:00 do 11.30 hodin. Účast na webináři je nutná. Odkaz na přihlášení do webináře získají všichni účastníci v dostatečném předstihu.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button