DopravaNezařazené

Emirates už nabízí osobní lety do 29 destinací, dostupný je také tranzit přes centrálu v Dubaji

Společnost Emirates obnovuje další osobní lety do 16 destinací. Cestující budou moci od 15. června využít linky z Dubaje do Bahrajnu, Manchesteru, Curychu, Vídně, Amsterdamu, Kodaně, Dublinu, New Yorku, Soulu, Kuala Lumpur, Singapuru, Jakarty, Tchaj-peje, Hongkongu, Perthu a Brisbanu. Pasažéři, kteří cestují mezi destinacemi v Asijsko-pacifickém regionu, Evropě a Americe mohou opět počítat s navazujícími lety v Dubaji

foto: Emirates

Letecká společnost Emirates oznámila, že na základě vládního sdělení SAE obnoví osobní lety do dalších 16 měst. Přeprava bude probíhat na palubě letadel Boeing 777-300ER. Cestující jsou před každým letem upozorněni na stále přetrvávající cestovní omezení v řadě zemí a měli by si před nástupem do letadla zkontrolovat cestovní požadavky a kritéria cílových destinací.

Letecká spojení do Bahrajnu, Manchesteru, Curychu, Vídně, Amsterdamu, Kodaně, Dublinu, New Yorku, Soulu, Kuala Lumpur, Singapuru, Jakarty, Tchaj-peje, Hongkongu, Perthy a Brisbanu mohou cestující rezervovat přímo na webových stránkách emirates.com nebo prostřednictvím cestovních kanceláří.

Tato nová nabídka tak doplní již obnovené osobní lety do Londýna, Frankfurtu, Paříže, Milána, Madridu, Chicaga, Toronta, Sydney, Melbourne a Manily (od 11. června). Emirates také od 8. června obnoví pro cestující z Pákistánu spoje z Karáčí, Láhauru a Islámabádu. Nově tak bude společnost nabízet přepravu do 29 destinací z Dubaje.

Cestující si nyní mohou zarezervovat také lety mezi destinacemi v Asijsko-pacifickém regionu, Evropě a Americe s přestupním spojením v Dubaji, za předpokladu splněních cestovních a imigračních požadavků cílové země.

Emirates nadále úzce spolupracuje s pověřenými úřady SAE a přijímá potřebná bezpečností opatření, aby zajistila postupnou obnovu letecké přepravy a propojení Dubaje se zbytkem světa.

Obnovení těchto linek přiblíží možnost pro českého turistu využít Dubaj jako tranzitní zastávku při odletu např. z Vídně, bude ale muset splňovat vstupní kritéria.

Zdraví a bezpečnost na prvním místě

Společnost Emirates přijala ucelený soubor bezpečnostních opatření, aby zajistila zdraví a bezpečí všech zákazníků i zaměstnanců společnosti, a to jak na zemi, tak ve vzduchu. Každý cestující také obdrží hygienický balíček, který obsahuje ochrannou masku, rukavice, antibakteriální ubrousky a dezinfekční prostředek na ruce.

Cestovní omezení

Cestujícím společnosti Emirates se také připomíná, že v řadě zemí nadále platí cestovní omezení.  Letu se budou moci zúčastnit, jen pokud splní cestovní požadavky a kritéria cílových destinací. Obyvatelé SAE, kteří se vracejí domů, si mohou zkontrolovat nejnovější cestovní požadavky na této adrese.

Pro více informací o aktuálních službách Emirates navštivte webové stránky emirates.com.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button