DopravaNovinkyTechnologieZahraničí

Emirates posiluje strategické partnerství se společností Huawei

Letecká společnost Emirates oznámila posílení svého partnerství s technologickou společností Huawei podpisem memoranda o porozumění na veletrhu Arabian Travel Market 2022. Tento krok má pomoci oběma značkám se zviditelněním na trzích v rámci Blízkého východu, Číny a Afriky.

Foto: Emirates

Memorandum o porozumění podepsali Orhan Abbas, viceprezident pro obchodní aktivity Emirates pro Dálný východ, a Pablo Ning, prezident skupiny Huawei Consumer Business Group pro Blízký východ a Afriku, za přítomnosti Adnana Kazima, obchodního ředitele Emirates.

Součástí dohody je marketingová spolupráce v rámci společných projektů a propagačních aktivit, jejichž cílem je rozšíření působnosti obou značek na domácím trhu druhé strany. Kromě toho se Emirates i Huawei zaměří na dosažení vzájemných výhod včetně dalšího rozvoje aplikace Emirates v Huawei AppGallery.

Emirates a Huawei spolupracují od roku 2020, kdy došlo k rozšíření uživatelské aplikace Emirates díky jejímu zpřístupnění v AppGallery všech chytrých zařízení Huawei. Tato spolupráce byla v roce 2021 prohloubena o další dohodu, která umožnila instalaci aplikace Emirates také do chytrých hodinek značky Huawei.

Letecká společnost nadále pokračuje v investování do lepší zákaznické zkušenosti a v implementaci těch nejmodernějších technologií. Aplikace Emirates je díky partnerství s Huawei k dispozici v obchodech Apple Store, Google Play a také v AppGallery. Aplikace svým zákazníkům nabízí řadu užitečných funkcí včetně vyhledávání letů, online odbavení, informací o účtu Skywards a dalších funkcí, které byly navrženy tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebách uživatelů.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button