DopravaNovinkyZahraničí

Emirates od prosince znovu nasadí A380 na přímé lince do Aucklandu a Kuala Lumpuru

Letecká společnost Emirates oznámila, že od 1. prosince obnoví pravidelné spoje letounem A380 do a z Aucklandu a Kuala Lumpuru.   

Foto: Emirates

V současné době aerolinka létá do obou měst letounem Boeing 777-300ER, který má zastávku v Kuala Lumpuru a poté pokračuje do Aucklandu. Nasazením letounů A380 budou obě města obsluhována přímými linkami z a do Dubaje. Tato aktualizace letového řádu nabídne zákazníkům Emirates větší flexibilitu a rozšíří tak dostupnost míst. Zavedení nových spojů také poskytne více příležitostí k cestování napříč leteckou sítí Emirates, po oddělení linek navíc dojde ke zkrácení tranzitních časů a rychlejšímu spojení do a z Evropy, jižní Asie i Afriky a na Blízký východ.

Nonstop linka mezi Dubají a Aucklandem získá zpět titul nejdelší linky v síti společnosti Emirates, která měří 14 200 km a je také jedním z nejdelších pravidelných komerčních letů bez mezipřistání na světě.

Znovu nasazení vlajkového letounu A380 do Aucklandu a Kuala Lumpuru poskytne turistům, kteří chtějí objevovat tyto destinace, větší výběr a zároveň nabízí cestujícím možnost vyzkoušet si špičkové produkty a služby A380 ve všech letových třídách. Nový Zéland v současné době realizuje globální marketingovou kampaň na klíčových trzích zaměřenou na jedinečné zážitky a přírodní krásy této země, která má přilákat více návštěvníků. Malajsie zase bude společností Emirates podporována v rámci nedávno podepsaného memoranda o spolupráci s Malajsijským turistickým úřadem, jehož cílem je navýšit počet turistů přijíždějících do této země z klíčových trhů globální letecké sítě aerolinky.

Lety s A380 jsou mezi cestujícími stále více vyhledávané, a to díky prostorným a pohodlným kabinám a prvotřídním produktům, které zákazníkům nabízejí ty nejlepší zážitky v oblacích, jako je palubní bar, soukromé apartmá ve First Class či sprchové lázně. Zážitky v letadle A380 vždy doplňuje oceňovaná pohostinnost, regionální kulinářské pochoutky a autentické chutě a cenami ověnčený zábavní systém ice s více než 5000 kanály zábavy.

Letecká společnost v souladu s rostoucí celosvětovou poptávkou po letecké komerční dopravě urychluje nasazení svého vlajkového letounu A380, který v současné době létá do 32 destinací, a další budou oznámeny v následujících týdnech a měsících.

Letenky lze rezervovat na emirates.com, v aplikaci Emirates App nebo prostřednictvím online i offline cestovních kanceláří.

Zájemci, kteří chtějí získat náskok při přípravě cesty a dozvědět se více informací o letounu A380 ještě před rezervací, se mohou podívat zde.

Newsroom TTG

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button