DopravaNezařazené

Emirates nabízí vyšší komfort při delších přestupech v Dubaji

Společnost Emirates znovu obnovila službu Dubai Connect, která svým zákazníkům při přestupu v Dubaji zajišťuje bezplatný pobyt v hotelu. Služba je k dispozici cestujícím ve všech třídách s nejkratší možnou dobou navazujícího letu přesahující 10 hodin.

Foto: Emirates

Díky Dubai Connect bude cestování probíhat hladce, a to i navzdory pozměněným letovým řádům v průběhu pandemie covid-19.

Emirates nyní provozuje lety do více než 90 destinací na šesti kontinentech po celém světě a propojuje cestující s klíčovými destinacemi v Evropě, Asii, Americe, Africe a Austrálii s jediným přestupem v Dubaji. Díky službě Dubai Connect získají zákazníci společnosti Emirates bezplatný noční pobyt ve 4 nebo 5hvězdičkovém hotelu, pozemní dopravu na letiště a z letiště, stravu v hotelu a vízum do Spojených arabských emirátů po příletu do Dubaje. Cílem Dubai Connect je zvýšit komfort cestování zákazníků, jejichž nejkratší možná doba navazujícího letu čítá od 10 do 24 hodin.

Společnost Emirates dbá na to, aby bylo o všechny její zákazníky dobře postaráno. Ti, kteří mají nárok na využití služby Dubai Connect, ale nemohou opustit letiště, si budou moci odpočinout a relaxovat v letištní hale Emirates Dubai Connect.

Na službu Dubai Connect mají nárok zákazníci Emirates s novými nebo stávajícími rezervacemi, kteří cestují od 1. prosince 2020. Platné smluvní podmínky a další informace jsou k dispozici na Dubai Connect.

Dubaj je otevřena návštěvníkům a služba Dubai Connect jim umožňuje prozkoumat toto pulzující město na cestě do jejich konečné destinace bez dalších nákladů. Sólo cestovatelé, dvojice i rodiny s dětmi si v Dubaji mohou užít širokou škálu relaxace i dobrodružství, které město nabízí, od sluncem zalitých pláží a atrakcí po pohostinnost světové třídy a široké možnosti trávení volného času.

Emirates přináší jedinečný zážitek z letu s více než 4 500 kanály zábavního palubního systému ice, který již získal řadu ocenění. Pasažéři napříč všemi třídami si mohou vychutnat pokrmy inspirované jednotlivými regiony a také nápoje zdarma. Se štědrou tolerancí velikosti zavazadel není třeba cestovat nalehko – v ekonomické třídě mohou pasažéři cestovat se zavazadly do 35 kg, v business do 40 kg a v první třídě dokonce až s 50 kg.

Newsroom TTG

 

 

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button