CestovkyLidéPartnerská sekceTOP

CK YachtWedding roste a do svého týmu hledá travel designery a prodejce zájezdů

Cestovní kancelář YachtWedding opět rozšiřuje svůj tým v Praze a Brně, kde hledá dalšího kolegu s ambicemi a zkušenostmi z konzultačního prodeje luxusních zájezdů.

* CK YachtWedding se už od roku 2008 specializuje na segment výjezdové svatební turistiky, tj. právně platné svatby v zahraničí, svatební cesty a výročí svatby, kde patří mezi největší v Česku a na Slovensku.

* Ročně realizuje vyšší stovky právně platných svateb na pláži v různých destinacích světa, jako jsou např. Mauricius, Seychely, Zanzibar, ale i Řecko, Chorvatsko, Itálie apod. Prakticky každý den tak někde můžete narazit na svatby YachtWedding klientů.

* K tomu samozřejmě patří i symbolické svatby v ráji romantiky na Maledivách a hlavně svatební cesty v segmentu luxury travel.

* YachtWedding není cestovka tradičního střihu, má nejen jinou filozofii a koncepci produktů, ale vnitřně funguje spíše jako moderní IT firma. Důraz klade na konzultační služby, týmovou práci a vysokou přidanou hodnotu s perfektní péčí o klienta.

* Z pandemie covid vyšel YachtWedding jako jedna z mála cestovek se ziskem a bez kontroverzních voucherů.

* Tým YachtWeddingu bere svou práci jako poslání, kdy svým klientům pomáhá udělat si čas jeden na druhého a výjimečnými zážitky upevnit jejich vztah – třeba na krásné pláži v exotice.

* Pokud máte rádi lidi a naplňuje Vás práce s klienty, jste zcestovalí a cítíte, že se již v cestovce tradičního střihu nemáte kam posunout, pak kariéra v YachtWeddingu pro Vás může být to pravé.

* YachtWedding nabízí nadstandardní platové ohodnocení, kariérní růst a samozřejmě pravidelné inspekční cesty do exotiky.

* Hlavní stan YachtWeddingu je v brněnském kompetenčním centru, zatímco v centru Prahy a Bratislavy se nacházejí menší pobočky. YachtWedding je speciálka, a necílí proto na klienty z „ulice“.

* U seniorních a zapracovaných kolegů se YachtWedding nevyhýbá možnosti kombinace home office s kanceláří nebo plné práci z domova.

Se svými životopisy a motivační dopisy kontaktujte kariera@yachtwedding.com

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button