Novinky

CK Blue Style rozšířila nabídku eurovíkendů o Istanbul a Valencii

CK Blue Style rozšířila nabídku eurovíkendů do evropských metropolí, které začala svým klientům nabízet jako nový produkt na konci roku 2019. Barcelonu, Madrid, Paříž a Řím teď nově rozšířila o orientální Istanbul a historickou Valencii. Všechny eurovíkendy jsou koncipovány jako balíček služeb zahrnující zpáteční letenku, transfery, ubytování se snídaní, cestovní pojištění a služby česky mluvícího průvodce.

Foto: CK BlueStyle

„O eurovíkendy je mezi Čechy významná poptávka, proto jsme je zařadili do naší nabídky a nově teď ještě rozšířili o dvě atraktivní města – Istanbul a Valencii,“ říká Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style.
Nespornou výhodou organizovaných eurovíkendů je celý balíček služeb, který si klient objednává. Česky mluvící průvodce s dlouholetými zkušenostmi umožní každému poznat dané město se vším všudy, od turistických míst, památek a romantických zákoutí, až po gastronomy vyhledávaná místa nebo skryté uličky.
„Objevovat dechberoucí metropole teď s námi může každý, nezávisle na tom, jestli umí, nebo neumí cizí jazyky,“ vyzdvihuje pozitiva eurovíkendů s průvodci Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style.
Eurovíkendy od CK Blue Style si klienti mohou objednat do Barcelony, Madridu, Paříže, Říma, Istanbulu a Valencie. Ke každému z nich je navíc možnost přikoupit si fakultativní výlety, ať už okruhy městem, půldenní výlety do okolí, nebo prohlídky světově známých historických památek a oblíbených míst.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button