CestovkyTOP

CK Blue Style otevřela expresní testovací centrum u letiště

Travel Lab nabízí expresní testování RT-PCR a antigenní metodou v bezprostřední blízkosti pražského letiště, v obchodním centru POP Airport. Registrace probíhá online, výsledek je k dispozici do dvou hodin a zdarma.

Travel Lab je otevřen nonstop a využít ho mohou jak klienti naší cestovní kanceláře, tak individuální cestující. Všechny pozitivní vzorky budou navíc testovány na přítomnost mutací.

„Zdraví klientů je pro nás prioritou, a to jak před cestou na dovolenou, tak při návratu zpět. Ty klienty, kteří mají stále nárok na proplacení testu v rámci zdravotního pojištění, otestujeme zdarma. Rychlost doručení výsledku je u nás garantována bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Vydání mezinárodního certifikátu zdarma je také samozřejmostí,“ říká provozní ředitel CK Blue Style Ondřej Rušikvas.

Travel Lab svým klientům nabízí odběry nonstop, výsledek je k dispozici do dvou hodin v případě odletu do 24 hodin od odběru, a do šesti hodin v případě odletu za 24 hodin a déle. Každý pozitivní vzorek je analyzován na zjištění případných mutací. V centru je čisté prostředí se zdravotnickým personálem, možnost registrace online, prokázání se na místě pouze QR kódem, bezproblémové parkování a zrušení rezervace zdarma.

Služby v nezměněné kvalitě jsou k dispozici všem osobám, tedy i těm, kteří nejsou klienty naší cestovní kanceláře a mají zájem o rychlé a bezproblémové testování. Zájemci uhradí pouze expresní cestovní služby, které nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. Jedná se i tak symbolickou částku.

Vzhledem ke své poloze je Travel Lab ideální i pro testování po návratu zpět, protože znamená nejrychlejší možný způsob ukončení povinné karantény. Klient po příletu na letiště může postoupit test v Travel Labu a dostane nejrychlejší výsledek, aby se mohl co nejdříve vrátit do běžného života bez karantény. Rezervaci termínu lze provést online ještě z destinace, rezervaci lze bezplatně měnit v případě měnícího se času odletu, navíc zde není účtován žádný storno poplatek v případě zrušení.

Jak to v testovacím centru vypadá, můžete vidět ZDE.

Více na www.travellab.cz.

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button