ChorvatskoKam jet?ZahraničíZprávy

Chorvatské turistické sdružení spustilo kampaň „Chorvatsko – zimní říše divů“

Chorvatské turistické sdružení spustilo novou zimní propagační kampaň „Chorvatsko – zimní říše divů“, která poběží do 10. ledna napříč klíčovými trhy, tedy trhy Německa, Slovinska, Rakouska, Polska, České republiky, Slovenska, Maďarska, Itálie, Nizozemska, Francie, Velké Británie, Belgie, Švédska a Norska.

Kampaň poběží na sociálních sítích včetně Facebooku, Instagramu, Twitteru, TikToku a Pinterestu s použitím značek #CroatiaWinterWonderland a #MagicalCroatia. Hlavním cílem kampaně je udržet viditelnost Chorvatska zdůrazněním zimních krás chorvatských destinací, ale také specifických turistických produktů, jako je eno-gastronomie, kultura, příroda a wellness.

„Propagační kampaně, které jsme letos realizovali, představily naši zemi jako vysoce kvalitní, bezpečnou a dobře připravenou destinaci. Že jsme v tom byli velmi úspěšní, potvrdila Evropská komise pro cestovní ruch (ETC), která zdůraznila, že Chorvatské turistické sdružení bylo nejaktivnější evropskou organizací cestovního ruchu na portálu a sociálních sítích Visit Europe během podzimní kampaně a jako taková byla velkým příkladem pro organizace cestovního ruchu v jiných zemích. Do konce letošního roku očekáváme další nárůst cestovního ruchu, chorvatské destinace připravily zajímavou adventní nabídku, na kterou v rámci této zimní kampaně upozorníme,“ uvedl ředitel Chorvatského turistického sdružení Kristjan Staničić s tím, že součástí kampaně budou tradiční recepty, zvyky a tradice, jak vyrobit perníková srdce, a také nejlepší lokace pro zimní fotografie.

Dodejme, že v rámci této kampaně bude označení #MagicalCroatia přizpůsobeno destinacím, které budou zahrnuty do propagačních aktivit, takže destinace a fanoušci jsou vyzýváni k používání značek jako #MagicalZagreb, #MagicalOpatija, #MagicalSplit atd. Součástí kampaně je také soutěž o ceny, která bude probíhat na vybraných trzích a v rámci které budou oceněny nejlepší fotografie zimních krás chorvatských destinací a lokalit a nejlepší odpovědi fanoušků na otázky na sociálních sítích.

S cílem dosáhnout co nejlepších výsledků je v rámci kampaně, pokud to epidemiologické podmínky v Chorvatsku a na klíčových trzích dovolí, naplánován výlet pro mezinárodní influencery, kteří navštíví zimní říši divů na ostrově Rab, prozkoumají Národní park Plitvická jezera pod bílou pokrývkou a zažijí vánoční atmosféru Záhřebu, Dubrovníku a dalších měst.

Informace o předpisech a možnostech vstupu, jakož i informace o tom, jak bezpečně a zodpovědně cestovat do a v Chorvatsku, pravidelně aktualizuje Chorvatské národní turistické sdružení na webových stránkách:

https://croatia.hr/cs-CZ/koronavirus-2019-ncov-otazky-a-odpovedi

Více informací na:

https://croatia.hr/cs-CZ  a  https://www.safestayincroatia.hr/cz

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button