DopravaNovinkyZahraničí

České aerolinie obnoví lety do Kodaně

České aerolinie (ČSA) obnoví během května a června letecké spojení do dalších 5 evropských destinací. Od středy 12. května ČSA obnovují provoz na lince Praha – Kodaň.

Foto: ČSA

Linka bude provozována nyní 4x týdně, postupně až denně. Od června ČSA plánují obnovit lety do ukrajinské Oděsy (od 1. 6.), do Keflavíku na Islandu (od 2. 6.), do Amsterdamu (od 4. 6.) a na Maltu (od 12. 6.). Obnovení provozu ČSA se odvíjí od vývoje epidemiologické situace v jednotlivých zemích a uvolňování cestovních opatření.

Kodaň – od 12. 5. 2021, lety postupně až denně

Oděsa – od 1. 6. 2021, 2x týdně

Keflavík – od 2. 6. 2021, až 4x týdně

Amsterdam – od 4. 6. 2021, až denně

Malta – od 12. 6. 2021, 1x týdně

V současné době ČSA provozují pravidelné letecké spojení do Paříže (4x týdně), Stockholmu (2x týdně), Kyjeva (denně) a Moskvy (3x týdně), přičemž počet letů do těchto destinací bude od června rovněž navýšen.

S ohledem na současnou situaci způsobenou onemocněním covid-19 nabízejí České aerolinie klientům u všech stávajících a nových individuálních rezervací možnost bezplatné změny termínu do 30. 6. 2021. Nově vybraný let se musí uskutečnit nejpozději 31. 3. 2022. Klienti mají také možnost si současně s letenkou zakoupit na webových stránkách ČSA cestovní pojištění, které zahrnuje úhradu nákladů spojených s případnou nákazou onemocněním covid-19.

České aerolinie s ohledem na přetrvávající cestovní omezení a nemožnost plně využít výhod věrnostního programu OK Plus upravily také podmínky, které se vztahují k platnosti nalétaných mílí. Míle, u nichž mělo dojít k exspiraci, jsou členům programu převáděny do následujícího období.

Newsroom TTG

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button