DopravaNovinkyTechnologie

APEX Regional Passenger Choice Awards® za nejlepší wifi a F&B koncept získává Emirates

Cestovatelé z celého světa ocenili leteckou společnost Emirates za její wifi připojení a nabídku pokrmů a nápojů pro region Blízkého východu. Tato ocenění byla převzata zástupci Emirates na prestižím ceremoniálu APEX Regional Passenger Choice Awards® 2022, který proběhl v Dublinu.

Foto: Emirates

Služby leteckých společností byly hodnoceny vybranými cestujícími, kteří dohromady absolvovali více než milion letů u téměř 600 leteckých společností z celého světa. Hodnotilo se pět kategorií: pohodlí sedadel, kabinové služby, občerstvení, zábava a wifi.

Obě ocenění, která Emirates získala, jsou výsledkem úsilí, jež společnost věnuje poskytování těch nejlepších služeb a zážitků na palubě letadla. Od počátku udělování této ceny v roce 2010 celkově aerolinka získala již 30 ocenění APEX.

Foto: Emirates

 

Cena za nejlepší servírované pokrmy a nápoje je pro leteckou společnost především oceněním vysoce kvalitní a regionálně inspirované kuchyně a bohatého nápojového lístku. Emirates věnuje svoji pozornost detailům, díky kterým dokáže zajistit provoz, jenž každoročně připraví více než 110 pokrmů inspirovaných více než šesti tisíci recepty. Společnost také věnuje zvláštní pozornost nápojovému menu, to zahrnuje širokou nabídku nealkoholických nápojů a drinků na podporu vitality, dále široký výběr ručně sbíraných čajů a kávy společně s těmi nejlepšími šampaňskými a vybranými ročníky vín a dalších lihovin.

Foto: Emirates

Emirates byla první leteckou společností, která v roce 2007 vybavila celou svou flotilu mobilním telefonním připojením. Dnes je každé letadlo vybaveno samostatnou wifi. Bezplatně se mohou připojit všichni cestující v Business a First Class a také členové třídy Skywards Platinum a vyšší úrovně. Během celého letu mají cestující k dispozici výhodné tarify internetového připojení. V loňském roce Emirates nahradila omezené neomezenými nebo časově omezenými tarify.

Cenami ověnčený zábavní palubní systém ice s více než 5000 kanály včetně 150 programů pro rodiny a děti nabízí jedinečný obsah ve 40 jazycích pro zákazníky z celého světa. Obsahuje více než 4000 hodin filmů a televizních pořadů a skoro 3500 hodin hudby a podcastů, pasažéři mohou rovněž vybírat z pěti kanálů živého televizního vysílání včetně sportovních akcí. Nový exkluzivní obsah v zábavním systému ice bude na palubě letounů Emirates k dispozici i během tohoto léta.

V rámci svého závazku „Fly Better“ Emirates pokračuje v rozsáhlých investicích do zlepšování svých služeb a produktů ve všech svých letových třídách. Aerolinka již brzy zahájí program přestavby 120 letounů, kde budou nově zabudovány kabiny Premium Economy a nejnovější interiéry i u dalších letových tříd.

Ceny APEX Regional Passenger Choice Adwards® hodnotí pohodlnost sedadel, kabinové služby, nabídku pokrmů a nápojů, zábavní program a bezdrátové připojení. Žebříček spolupracuje s oceňovanou globální aplikací pro plánování cest Tropit® od Concord®, která shromažďuje anonymní zpětné vazby od cestovatelů.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button