Data & studieHotelyNovinky

a&o patří mezi nejlepší hotely pro rodiny

Hotely a&o nabízejí rodinám pohodlný a cenově velmi výhodný pobyt se vším, co dospělí s dětmi potřebují: k dispozici jsou pohodlné dvoulůžkové postele, moderní palandy a na vyžádání i dětské postýlky pro nejmenší. K tomu mohou rodiny využívat kuchyňku, pračku na prádlo i herní koutky. Ráno všechny čeká vydatná, pestrá a chutná snídaně. Nízkonákladový řetězec hostelů a&o se na rodiny velmi zaměřuje, a nyní proto nyní získal ocenění.

Foto: a&o Hostels.Hostely a&o získaly ocenění „vysoká spokojenost“ od těch, na kterých nejvíc záleží: od svých hostů. Vyplývá to z výsledku průzkumu, který provedla analytická firma Service Value společně s německým týdeníkem Bild am Sonntag. Cílem zkoumání bylo zjistit, jakou rodiny na cestách spokojené s ubytováním. Výsledek? V kategorii „nízkonákladové hotely“ dotazovaní potvrdili, že a&o výtečně rozumí potřebám a očekáváním rodin.

„Neusínáme na vavřínech, neustále velmi vážně bereme zpětnou vazbu od našich hostů a odpovídáme na ni správnými výrobky i službami,“ vysvětluje Phillip Winter, marketingový ředitel a&o. „Jsme tedy velmi rádi, že naše nasazení a naši nabídku zákazníci nejen berou na vědomí, ale také ji odměnili vynikajícím hodnocením.

Skupina a&o nabízí ubytování ve 40 hostelech ve 25 městech, a je tak největším hostelovým řetězcem v celé Evropě. Výhodou všech poboček a&o je poloha v centru města a pohodlná dostupnost veřejnou dopravou. Hosté a&o jsou velmi různí: kromě rodičů či prarodičů s dětmi se u nás ubytovávají mladí „batůžkáři“, páry, školní třídy i sportovní klub, senioři i hosté na služebních cestách. Toto pestré složení klientely zaznívá i v hlavním hesle a&o: Everyone can travel, všichni mohou cestovat.

Typický rodinný pokoj v a&o: dvoulůžko, palanda a spousta místa pro všechny. Foto: a&o

Co všechno a&o nabízí navíc rodinám?

Speciální rodinné pokoje pro čtyři až šest lidí, v některých pobočkách až pro 8 lidí, umožňují pohodlný pobyt v mnoha evropských metropolích. Děti do sedmi let mají ubytování zdarma, platí jenom rodiče. Hostely a&o navíc nabízejí řadu služeb, které rodinám přijdou vhod: například kuchyňky, pračky na prádlo, hrací koutky, možnost půjčení deskových her, ba i dokonce půjčení kočárků. A samozřejmě je tu snídani, kde si každý vybere, co mu chutná v množství, jaké chce. Od letošního léta jsou mimochodem velmi oblíbené čerstvé palačinky a vafle.

Toto léto, až do konce srpna se lze ubytovat za neuvěřitelných 9 eur za noc! Ubytování je ve vícelůžkových pokojích a nabídka platí ve 24 pobočkách v Německu v těchto městech: Cáchy, Berlín, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburk, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mnichov, Norimberk, Stuttgart a Výmar.

Podrobné výsledky zmiňované studie najdete na stránkách Service Value.

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button