Airbus pozastavuje výrobu ve Francii a Španělsku

Společnost Airbus SE nadále pečlivě sleduje vývoj viru COVID-19 na celém světě a neustále vyhodnocuje situaci, dopad na zaměstnance, zákazníky, dodavatele a obchod.

 

Foto: Pixabay

Po zavedení nových opatření ve Francii a Španělsku k omezení pandemie COVID-19 se Airbus rozhodl dočasně pozastavit výrobní a montážní činnosti ve svých francouzských a španělských provozech v rámci celé společnosti na příští čtyři dny. To poskytne dostatek času na zavedení přísných zdravotních a bezpečnostních opatření, pokud jde o hygienu, udržování čistoty a odstup mezi lidmi, a zároveň zlepší účinnost operací za nových pracovních podmínek. V těchto zemích bude společnost také pokračovat v maximalizaci práce z domova, kdekoli je to možné.

Tato opatření budou prováděna na místní úrovni v koordinaci se sociálními partnery. Airbus také spolupracuje se svými zákazníky a dodavateli na minimalizaci dopadu tohoto rozhodnutí na jejich provoz.

Společnost Airbus průběžně aktualizuje svá bezpečnostní a pracovní doporučení pro zaměstnance, zákazníky a návštěvníky podle nejnovějšího vývoje a řídí se pokyny Světové zdravotnické organizace a národních zdravotnických úřadů.

 

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..