Zpříjemněte si léto degustací vín na Hradu Litoměřice

 Partnerský článek

Centrum cestovního ruchu Litoměřice připravilo pro obyvatele i návštěvníky jednoho z nejstarších a nejkrásnějších českých měst letní degustace kvalitních vín za doprovodu živé hudby na nádvoří Hradu Litoměřice. Po červencové úvodní degustaci vín Pavla Skráška z Pálavských vrchů se v pátek 9. srpna představí delikátní vína z Vinařství ZD Sedlec, které hospodaří na pozemcích nacházejících se v chráněné krajinné oblasti Lednicko-valtického areálu.

litomerice

Zdroj: Hrad Litomeřice

Mezi vzorky nebude chybět Cabernet Sauvignon rose, šampion Litoměřického hroznu 2013 – soutěžní, prezentační a degustační akce pořádané v červnu v prostorách litoměřického hradu. „Poslední letní degustace s hudbou se uskuteční v pátek 30. srpna,“ upřesnila vedoucí hradu Lenka Gottwaldová.

Vstupné na letní degustaci je 250 korun, včetně drobného občerstvení. O příjemný hudební doprovod se postará Rosťa Pechoušek. Vzhledem k omezené kapacitě míst (40 osob) je nutná předchozí rezervace (tel. č. 416 536 155, e-mail: recepce@litomerice-info.cz). V případě nepříznivého počasí se degustace přesouvá do hradního sálu.

Ve výstavních prostorách Hradu Litoměřice je až do konce srpna (denně od 9 do 17 hodin) k vidění výstava litoměřického fotografa Petra Klingra, prezentující pozoruhodné snímky s motivem Litoměřic a blízkého okolí.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..