Změřte si zavazadla pomocí aplikace S7 Airlines

Aktualizovaná verze mobilní aplikace S7 Airlines pro iOS nyní obsahuje měření zavazadel. Pro kontrolu velikosti příručních zavazadel se nemusíte na letišti zdržovat u specializovaného měřidla zavazadel; stačí spustit aplikaci a naskenovat si tašku nebo kufr.

Foto: Pixabay

Chcete-li zkontrolovat velikost zavazadla , musíte otevřít «Baggage Measurement» (Измерениебагажа) v aplikaci. Na obrazovce se pak zobrazí podrobné pokyny. Po uvolnění místa kolem zavazadla stiskněte tlačítko „Start Procedure“ (Начатьпроверку) a podržte tlačítko a proveďte iPhone kolem tašky nebo kufru.Po naskenovaní se na obrazovce zobrazí rozměry zavazadla. Aplikace je porovná s přípustnými limity a na obrazovce zobrazí upozornění, zda jej můžete vzít na palubu letadla či jej musíte nechat odbavit. Na palubu letadla je povoleno zavazadlo s váhou menší než 10 kg a menší než 55 x 40 x 23 cm.

Letenky S7 Airlines lze zakoupit v síti s7.ru prostřednictvím aplikace pro iPhone nebo aplikace pro Android a v jakékoli pobočce S7. Informace o letech, rezervace a zakoupení letenky je možné získat též telefonicky v kontaktním středisku na čísle +8 800 700 0707.

Více na www.s7.ru

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..