Získejte dvojnásobný počet bodů Avios Exekutivního klubu British Airways

 

Členové Exekutivního klubu British Airways mohou nyní získat dvojnásobek bodů Avios na letech, které si zarezervují a využijí do konce roku. Zákazníci se pro tuto nabídku musejí před rezervací letu zaregistrovat a musejí být členy Exekutivního klubu British Airways, jehož členství je zdarma. Dále je potřeba zarezervovat si lety a také je uskutečnit do 31. prosince 2018. Akce probíhá na letech na všech trasách a ve všech cestovních třídách; je omezena počtem 10 letů.

Foto: British Airways

Tyto dvojité body Avios lze utratit stejným způsobem jako běžné body Avios – včetně použití pro částečnou platbu, což zákazníkům umožňuje snížit si náklady na budoucí lety. Při využití částečné platby s Avios si mohou zákazníci vybrat ze škály úspor podle destinace a cestovní třídy. Přitom mohou členové na svých rezervacích stále sbírat body Avios a statusové body Tier Points.

Carolina Martinoli, ředitelka pro Brand and Customer Experience společnosti British Airways, uvedla: „Víme, jak je možnost sbírat a utrácet body Avios pro naše zákazníky důležitá, a tak doufáme, že se jim tato nabídka bude líbit. Členové programu mohou své extra body Avios utratit několika způsoby: nákupem letů, částečnou platbou, nebo v desetitisících hotelů a na cestách po celém světě.“

Akce probíhá současně s řadou zlepšení pro zákazníky, která společnost British Airways zavádí v rámci svého investičního plánu v objemu 4,5 miliardy liber. Letos vytvořila novou aplikaci pro členy Exekutivního klubu a vylepšila jídlo podávané v obchodní třídě na krátké vzdálenosti Club Europe i v ekonomické třídě na dlouhé vzdálenosti World Traveller. Modernizace se týká i řady salonků v rámci své sítě.

Úplné podmínky akce naleznete na webových stránkách společnosti. Body Avios je možné sbírat maximálně na 10 segmentech. Dvojnásobek bodů Avios platí pro všechny globální lety včetně vnitrostátních letů ve Velké Británii a v rámci jižní Afriky, stejně jako pro lety British Airways operované partnery American Airlines, Iberia a Finnair při cestě mezi Evropou a Severní Amerikou.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..