V Jeseníkách z vás udělají mushera

Partnerský článek

Vítr ve vlasech a sílu psího spřežení si můžete na vlastní kůži vyzkoušet v Jeseníku. V únoru připravily Priessnitzovy léčebné lázně ve spolupráci se zkušenou musherkou Bárou Vlčkovou ukázky jízdy se psím spřežením pro malé i velké.

Foto: archiv musherky Báry Vlčkové

Foto: archiv musherky Báry Vlčkové

Jízda se psím spřežením se v Priessnitzových léčebných lázních uskuteční 5. a 26. února, vždy od 14 do 16 hodin na lázeňském hřišti. Akce se koná za každého počasí. Projížďky si můžete rezervovat v Lázeňském informačním centru: infocentrum@priessnitz.cz, tel: +420 724 305 126.

Foto: archiv musherky Báry Vlčkové

Foto: archiv musherky Báry Vlčkové

Jízda na saních se psím spřežením je zážitkem, je to ještě lepší než jízda na saních či na lyžích. Chundelatí psi vás poslouchají na slovo a zavezou vás, kam jim řeknete. Navíc bývají neuvěřitelně hraví. Čtyřspřeží severských psů husky vás možná v myšlenkách skutečně zavede do zimních plání Skandinávie, Aljašky nebo na dobrodružnou cestu do neznámých končin.

Nejenže si na lázeňském hřišti vyzkoušíte samotnou jízdu, ale dozvíte se také něco o historii mushingu a seznámíte se s milou a přátelskou povahou psů husky. Přijdete-li za námi, nezapomeňte vzít pejskům nějaký pamlsek. Piškoty mají nejraději.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..