Za Piráty z Karibiku na novou noční show v Punta Caně

V dominikánské Punta Caně mají novou noční pirátskou show přímo na moři. Akci „Caribbean Buccaneers“ organizuje společnost Ocean Adventures, specializující se na zábavní vodní aktivity. Večerní plavba na lodi ve stylu pirátské galeony z 16. století nabízí účastníkům nevšední dobrodružství.

Zdroj: oceanadventures-puntacana.com

Zdroj: oceanadventures-puntacana.com

Po dobu tříhodinového nočního představení, odehrávajícího se na pláži, moři a „ostrově žraloků“, se návštěvníci stanou piráty. Budou si však muset dávat pozor, noc je plná překvapení a zvratů, v průběhu bojů je hodný pirát najednou zlý a naopak, podle toho, jak se mu to hodí. Na závěr si všichni užijí výtečné pirátské hody s langustami a rozličnými nápoji.

Marcial Giraldez, ředitel skupiny Ocean Adventures, je na zavedení tohoto typu atrakce hrdý, jelikož pro zemi znamená celosvětově jedinečný produkt. Dle Leily Boasier Budecker, ředitelky Národního turistického úřadu Dominikánské republiky pro střední a východní Evropu, která měla příležitost se tohoto výletu účastnit, posiluje zapojení „Caribbean Buccaneers“ mezi výlety nabízené v Bávaru doplňkovou nabídku země a bude motivovat domácí i zahraniční turisty k návštěvě této destinace.

Toto vystoupení je první produkcí v Karibiku společnosti Mirage Enterteiment, která je lídrem v kreativních živých show a úspěšně působí ve více než 40 zemích s více než 200 produkcemi. Spolumajitel společnosti Mirage, Brad Billington, uvedl, že se na palubě představí 22 herců se zkušenostmi z mezinárodních scén i místní umělci přímo vyškolení v Mirage a že zahraniční turisté si díky vysoké umělecké úrovni tohoto vystoupení odvezou z Dominikánské republiky „nezapomenutelný zážitek“.

Dominikánská republika patří mezi nejoblíbenější turistické destinace Karibiku a zabírá přibližně dvě třetiny ostrova Hispaniola. Jedná se o španělsky mluvící zemi v Karibském moři, která se pyšní velmi různorodou krajinou. Najdeme zde nekonečně dlouhé panenské pláže, tropické pralesy i horské oblasti. Cestovní ruch patří mezi nejrychleji rostoucí průmysl v zemi. Dominikánská republika má pět hlavních turistických oblastí, kterými jsou Puerto Plata – Cabarete – Sosúa, Samaná – Las Terrenas, Punta Cana, La Romana – Bayahibe a Santo Domingo – Boca Chica – Juan Dolio.

Více informací o destinaci naleznete na www.GoDominicanRepubic.cz nebo na www.Facebook.com/GoDominicanRepublic.cz.

Destinace měsíce: Dominikánská republika

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..