Dominikánská republikaPartnerská sekce

Za golfem do Punta Cana: Pět nejpopulárnějších golfových hřišť

Partnerský článek

Mezi nejpopulárnější golfové destinace patří v celosvětovém měřítku Punta Cana. Tento region je rájem pro golfisty především díky velkému množství kvalitních golfových hřišť, které vytvořili světově uznávaní návrháři.

La Cana Golf Course, Foto: Národní turistický úřad Dominikánské republiky
La Cana Golf Course, Foto: Národní turistický úřad Dominikánské republiky

 

Nejslavnějším golfovým hřištěm Punta Cany je Punta Espada Golf Gourse architekta Jacka Nicklause. Hřiště je součástí hotelového komplexu Cap Cana, který v minulosti už třikrát hostil šampionát Champions Tour PGA.

Portál TripAdvisor dále doporučuje hřiště La Cana Golf Course, Barceló Lakes Golf Course, Hard Rock Golf Club a Iberostar Bavaro Golf & Club.

La Cana Golf Course: 27 jamkové hřiště architekta P.B.Dye je hlavní atrakcí resortu Punta Cana Resort & Club. Jedná se o golfové hřiště typu Paspalum, speciální trávy zavlažované mořskou vodou.

Barceló Lakes Golf Course: 18-ti jamkové golfové hřiště bylo nedávno renovováno P.B. Dyem. Proslulo scénickými výhledy na okolní jezera, mokřady a na přilehlý tropický prales. Golfové hřiště je jednou z mnoha atrakcí hotelu Barceló Bavaro Palace Deluxe. Součástí tohoto komplexu je i sekce pro dospělé „adults-only“.

Hard Rock Golf Club: 18-ti jamkové hřiště v Cana Bay navrhl slavný Jack Nicklaus. Tři roky po sobě hostilo toto hřiště PGA Latin American Tour, jeden z nejvýznamnějších golfových šampionátů.

Iberostar Bavaro Golf & Club: 18-ti jamkové hřiště navržené P.B. Dyem vlastní španělský řetězec Iberostar, do jehož vlastnictví patří nedávno renovovaný rodinný hotel Iberostar Punta Cana kategorie all-inclusive a adults-only hotel Iberostar Grand Bavaro.

 

Simona Juránková

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button