Zprávy

Workshopy Travel Massive: Naučte se rozjet startup, lépe fotit a spolupracovat s bloggery

Ke konci ledna na vás čeká první várka Travel Massive workshopů. První z nich, který se věnuje travel startupům, začíná již 19. ledna a je dokonce mezinárodní.

Screen Shot 2015-12-29 at 13.09.43Přemýšlíte o tom, jak fungují travel startupy či jak postavit na nohy vlastní myšlenku nebo se chcete přiučit od člověka, který oplývá zkušenostmi? Pak si nenechte ujít 19. ledna workshop Tipy a triky při budování úspěšného travel startupu Valentina Dombrovského z CEO TravelLabs, který se o své znalosti přijede podělit z Moskvy. Workshop bude probíhat v angličtině. Více info a přihlášku naleznete ZDE.

Chcete proniknout do kouzla fotografování? Bojujete se svým fotoaparátem a chtěli byste ho umět používat naplno? Jak se vypořádat s neostrostí fotografií nebo s nedostatkem světla? Pak je tu pro vás 23. ledna fotokurz Základy fotografování pro cestovatele (začátečníky i mírně pokročilé) pod vedením profesionálního fotografa Jaroslava Hory. Více info a přihlášku naleznete ZDE.

Rádi byste začali využívat moderních marketingových prostředků a chcete povolat ke spolupráci bloggery? Naučte se, jak s nimi co nejlépe pracovat, abyste se dočkali kýženého výsledku. Do problematiky vás uvede workshopem Tajemství úspěšné spolupráce s bloggery 26. ledna Veronika Hradilíková, bloggerka za travelgeekery.com. Veronika se pohybuje v mezinárodní komunitě travel bloggerů už téměř 2 roky, nasbírala vědomosti při účasti na konferencích a nabyla zkušenosti také z praktické stránky. Více info a přihlášku naleznete ZDE.

O tom, co je to Travel Massive a jak se do této komunity sdružující lidi z travel businessu zapojit, se dočtete v rozhovoru s Petrem Klymcem, zakladatelem Travel Massive Prague.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button