DopravaZprávy

Wizz Air slaví a nabízí slevu na letenky. Pouze do půlnoci

Pouze do dnešní půlnoci platí nabídka nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air, která právě dnes slaví dosažení 30 milionů přepravených cestujících na svých linkách do Velké Británie příjemnou slevou.

Foto: Wizz Air
Foto: Wizz Air

Pokud si totiž letenku do nebo z Velké Británie rezervujete nejpozději do dnešní půlnoci, pořídíte ji o dvacet procent levněji. Rezervace platí pro ceny letenek včetně daní, povinných poplatků a jednoho kabinového zavazadla. Tato jednodenní akční nabídka je do dnešní půlnoci dostupná na portálu wizzair.com.

„Máme velkou radost, že můžeme slavit tento významný milník společně s našimi českými cestujícími. Na všech našich linkách do Velké Británie poskytujeme 20% zvýhodnění a doufáme, že naši čeští zákazníci využijí tuto příležitost k rezervaci krátkého pobytu v jednom z nejkrásnějších britských měst. Také se těšíme, že během nadcházejícího srpnového prodlouženého víkendu přivítáme v České republice mnoho britských turistů,“ řekl Gabor Vasarhelyi, manažer korporátní komunikace společnosti.

Provoz na první lince společnosti Wizz Air z České republiky do Velké Británie, a to z Prahy do Londýna Lutonu, byl zahájen v únoru 2009. V současnosti Wizz Air provozuje dvě linky z Prahy do Velké Británie, a to na letiště Londýn Luton a do Liverpoolu.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button