DopravaZprávy

Wizz Air oceněn jako nejlepší nízkonákladová letecká společnost roku

Wizz Air, největší nízkonákladový letecký dopravce ve střední a východní Evropě, získal ocenění Value Airline of the Year 2016, které v rámci CAPA Aviation Awards for Excellence každoročně uděluje Centrum pro letectví CAPA.

Foto: Wizz Air
Foto: Wizz Air

Tato ocenění jsou udělována leteckým společnostem a letištím, které jsou nejen úspěšné, ale udržují si ve svém odvětví vedoucí roli. Kandidáti na ocenění byli vybráni týmem analytiků CAPA a partnerů ze společnosti Heidrick & Struggles, vítěze následně zvolil nezávislý sbor osmi porotců z různých částí světa.

Wizz Air byl porotou vybrán díky výborným výsledkům a rychlému růstu v regionu. Dopravce je nyní lídrem na trhu v Maďarsku, Rumunsku a Makedonii a má silné postavení po celé střední a východní Evropě, včetně Polska, Bulharska, Litvy a Lotyšska. Ocenění Value Airline of the Year 2016 převzal József Váradi, předseda představenstva společnosti Wizz Air, v rámci slavnostního vyhlášení výsledků soutěže „CAPA Aviation Awards for Excellence 2016“, které se uskutečnilo 27. října 2016 v Amsterdamu.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button