DopravaZprávy

Wizz Air bude od května létat do gruzínského města Kutaisi

Wizz Air, největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, dnes oznámila novou linku z Prahy do gruzínského Kutaisi se dvěma lety týdně, každé úterý a sobotu. Nová destinace pro milovníky aktivní letní dovolené i jedinečné kultury a památek bude u WIZZ k dispozici od 19. května 2018.

Foto: www.wizzair.com

Zákazníci WIZZ, kteří hledají zemi s vinicemi roztroušenými po zelených údolích, prastarými kostely a strážními věžemi zasazenými v pohádkové horské scenérii i slunečné pobřeží Černého moře, by si měli vybrat právě Gruzii. Jedno z nejkrásnějších míst na světě s širokou nabídkou pro pěší turisty, fanoušky jezdectví, cyklistiky, vášnivé lyžaře i raftaře. A také země, kde se hosté považují za požehnání a pohostinnost je považována za důležitou součást života. Gruzie o sobě také tvrdí, že je místem samotného vynálezu vína, a za seznámení stojí i gruzínský hrdý, vysoce temperamentní, kultivovaný národ.
 [box]

Destinace Dny První let Ceny od*
Kutaisi, Gruzie úterý, soboty 19. května 2018 659 Kč

[/box] 
Společnost Wizz Air je věrná závazkům vůči svým zákazníkům a v tuto chvíli nabízí z Prahy 9 nízkonákladových spojení do 5 (nejen evropských) zemí. V tomto roce představuje WIZZ už třetí vzrušující destinaci, kromě dnes uvedeného letu do Gruzie je to i linka z Prahy do Reykjavíku a nové spojení do izraelského Ejlatu. Od začátku roku 2017 na letech z Prahy společnost Wizz Air a její nízké ceny letenek, jednoduchý rezervační systém a vynikající palubní služby využilo již více než 355 tisíc cestujících. Tím WIZZ nepřímo podpořil vznik více než 260 pracovních míst na letištích, v dopravě, pohostinství a cestovním ruchu.

Sorina Ratz, manažerka komunikace společnosti Wizz Air, uvádí: „S nadšením oznamujeme novou destinaci pro aktivní letní dovolenou – linku z Prahy do gruzínského Kutaisi. Od 19. května mohou čeští pasažéři objevovat gruzínské hory i slunné pobřeží Černého moře, unikátní kulturu i národní kuchyni, a to už za pouhých 659 Kč za letenku. Tento rok Wizz Air rozšířil svou nabídku letů z Prahy o tři nové linky včetně spojní do islandského Reykjavíku nebo izraelského Ejlatu. Naše posádky se těší na všechny cestující, kteří s námi zkusí nové destinace!“

* Příští dva týdny budou nové ceny letenek k dispozici jen členům WIZZ Discount Club. Veřejně budou letenky v prodeji od 20. října 2017. Cena zahrnuje jednosměrnou letenku včetně daní a poplatků.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button