DopravaPartnerská sekceZprávy

Will Smith představil svůj nový film na večírku British Airways v Dubaji

Partnerský článek

Po Orlando Bloomovi, zpěvačce Jessie J., módním návrháři Jimmy Choo či amerických herečkách známých ze seriálu Sex ve městě Kristin Davis a Kim Cattrall se v roli další známé tváře spolupracující s leteckou společností British Airways objevila hollywoodská star Will Smith. Právě Will se stal čestným hostem předpremiérové recepce British Airways v Dubaji. Akce určená pro VIP zakázaníky letecké společnosti se uskutečnila v Noir Lounge hotelu Kempinski, který je součástí slavného komplexu Mall of the Emirates.

Foto: BA
Foto: BA

Vystoupení Willa Smithe bylo skutečně originální. Poprvé totiž poskytoval rozhovor pilotům velkých dopravních letadel. Willa totiž vyzpovídali Senior první důstojík Andy Perkins a Senior první důstojník Will Swinburn, kteří oba slouží u letecké společnosti British Airways. Americká filmová hvězda, držitel čtyř cen Grammy a jedné nominace na Oscara odpovídal na otázky týkající se jak jeho poslední filmové role, tak cestování.

Svou poslední roli ve filmu Sebevražedný oddíl, v originále uváděný pod názvem Suicide Squad si Will Smith podle svých slov náležitě užil. Jde totiž o postavu zcela zápornou, kterých ve své kariéře nehrál mnoho. Ačkoliv Will poslední dobou intenzívně cestuje, mimo jiné také za účelem propagace svého nového filmu, stále má na svém seznamu spoustu destinací, které by rád návštvil, ať již pracovně či soukromě. K těm patří především Maledivy a Indonésie.

Během setkání se svými VIP hosty v Dubaji letecká společnost British Airways představila své plány pro nadcházející zimní letovou sezónu pro oblast Blízkého Východu. Jako svou novinku uvedla přímou linku z Londýna do hlavního města Spojených arabských emirátů Abu Dhabí. Doposud byla tako linka provozována nepřímo v rámci letu do ománského Maskatu. Zároveň britský letecký dopravce oficiálně uvedl na linku do Dubaje svůj nový letoun Boeing 787-9 Dreamliner, který bude linku obsluhovat od října.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button