Vzdělávací kurzy Travel Massive se představí na Holiday World 2016

Travel Massive, největší globální komunita lidí pracujících či podnikajících v cestovním ruchu, představí zkrácenou ochutnávku několika vybraných vzdělávacích praktických kurzů. Stane se tak v pátek 19. února od 10.00 do 16.00 hod., a to přímo v rámci letošního veletrhu Holiday World.

Screen Shot 2016-01-28 at 17.31.11Na úvod se budete mít možnost seznámit s Travel Masive jako takovým, s tím, jak funguje a jak se do něj zapojit. Dále vám budou představeny 3 hlavní globální iniciativy, které jsou k dispozici již i v České republice:

 

1. Vzdělávací kurzy (workshopy)

Právě ukázce kurzů bude věnována většina dne, kdy vám postupně představíme půl tuctu skvělých lektorů a neotřelých témat, která by mohla být pro vás a hlavně pro váš byznys zajímavá. Vzhledem k omezeným časovým a prostorovým možnostem se nebude jednat o plnokrevné workshopy, ale spíše o ochutnávku, která vám umožní se zamyslet nad představenou problematikou a zvážit, jaký přínos by její dobré zvládnutí pro vaši firmu mělo.

Rovněž se osobně poznáte i přímo s lektory, kteří se vám představí a podělí se s vámi o své zkušenosti a o to, jak by vám v hlubším porozumění daných souvislostí mohli pomoci.
Na druhou stranu, pokud máte nějaké zajímavé know-how, znalosti či zkušenosti a měli byste zájem toto téma školit v rámci workshopů Travel Massive, pak oslovte zástupce Travel Massive buď přímo během Holiday  World,  nebo  na e-mailu workshops@travelmassive.com. A protože Travel Massive je globální network ve více než 120 městech na světě, pak školení můžete nabídnout nejen v českém jazyce kdekoliv v ČR, ale třeba i cizojazyčně během svých cest do zahraničí.

Hlavním těžištěm dne bude představení workshopů, ale na závěr se ve zkratce dozvíte i o dalších dvou pro firmy velmi atraktivních projektech –

 

2. Globální tržiště (market place)

V rámci globálního market place můžete poptávat či nabízet služby, tvorbu obsahu jako blogy, videa či fotky, nebo také konference, produkty, marketovat destinace, pracovní příležitosti, spolupráce na projektech atd. Tyto nabídky či poptávky můžete targetovat do jednotlivých destinací, kde Travel Massive působí, a to od úrovně jednoho konkrétního města, státu, regionu, po subkontinent, až samozřejmě po kompletní globální dosah této komunity.

 

3. Partnerský program (parner ships)

Travel Massive dnes globálně sdružuje více než 15 tisíc B2B členů z celého světa, k teří patří k leaderům, influencerům a opinion makerům travel businessu ve svých segmentech a regionech. Jsou to bez výjimky lidé velmi dobře propojení na místní podnikatelskou, ale i neziskovou a státní sféru a Travel Massive je vám schopen zprostředkovat velmi širokou paletu možností, jak vaši firmu lokálně, regionálně nebo dokonce globálně zviditelnit, napojit na správné kontakty a pomoci tak vašemu byznysu expandovat v zahraničí.

Na závěr je dobré připomenout, že stát se členem Travel Massive může kdokoliv, kdo pracuje či podniká v kterémkoliv segmentu cestovního ruchu. V prvním kroku si můžete zdarma  vytvořit stručný osobní profil na www.travelmassive.com, dále rovněž zdarma i firemní profil a nakonec do třetice zdarma se účastnit našich pravidelných networkingových akcí nejen v Praze, ale kdekoliv na světě. A od počátku roku 2016 máte nově možnost využít i výše zmíněných 3 prémiových zpoplatněných služeb, které jsou nadesignovány tak, aby pomohly vaší firmě expandovat a prosperovat jak na domácím trhu, tak v zahraničí.

[box]

TRAVEL MASSIVE NA HOLIDAY WORLD 19. 2. 2016

10:30 – 11:00 Travel Massive se představuje (Petr Klymec, Travel Massive, Global Project Manager)
11:00 – 11:30 Jak (lépe) spolupracovat s blogery? (Veronika Hradilíková, TravelGeekery, Founder)
11:30 – 12:00 Crowdfunding v cestovním ruchu (Jan Březina, Fripito, CEO)
12:00 – 13:00 přestávka
13:00 – 13:30 Startup thinking pro firmy (Petr Klymec, Travel Massive, Global Project Manager)
13:30 – 14:00 Jak použít Instagram pro Váš byznys (Hynek Hampl, Instagramer)
14:00 – 14:30 Vytvořte či optimalizujte si firemní Google účet (Jaroslav Hora, HorusEye, CEO)
14:30 – 15:00 Globální tržiště – zviditelněte se ve světě (Petr Klymec, Travel Massive, Global Project Manager)

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..