Dominikánská republikaPartnerská sekceZprávy

Významná ocenění pro hotely Dominikánské republiky

Partnerský článek

Hotely v Dominikánské republice získaly dvě významná ocenění. V letošním ročníku soutěže Americké automobilové asociace (AAA) se umístilo celkem patnáct hotelů Dominikánské republiky. Čtenáři časopisu Condé Nast Traveler vybrali v anketě Readers Choice Awards 2015 mezi nejlepší resorty hned tři ubytovací zařízení v této zemi.

Tortuga Bay, Foto: Národní turistický úřad Dominikánské republiky
Tortuga Bay, Foto: Národní turistický úřad Dominikánské republiky

Pěti diamanty se může jako jediný pochlubit butikový Tortuga Bay Puntacana Resort & Club sestávající z celkem třinácti vil umístěných přímo na pláži a třiceti luxusních suit, které perfektně zapadají do okolí.

Čtyři diamanty získal resort Casa de Campo u La Romana, člen skupiny Preferred Hotels & Resorts, proslulý prvotřídními golfovými hřišti Peta Dye, který již nyní patří do Golfové síně slávy. Čtyři diamanty získal dále Al Sol Luxury Village v Cap Cana na východním pobřeží, Catalonia Royal Bavaro, Dreams Palm Beach, Dreams Punta Cana, Eden Roc Cap Cana (jediný v zemi členem skupiny Relais & Châteaux Company), Excellence Punta Cana, Hard Rock Hotel & Casino, Paradisus Palma Real, Paradisus Punta Cana, Sivory, Zoetry Agua a Bannister na poloostrově Samaná.

Na severním pobřeží Dominikánské republiky splnil požadavky AAA butikový hotel Casa Colonial na pláži Playa Dorada, který disponuje padesáti pokoji a je členem Small Luxury Brand Hotels of the World.

 

Conde Nast Traveler: Readers Choice Awards 2015

Tortuga Bay Puntacana Resort Club vede celkem 90.774 hlasy a téměř 100% spokojeností. Hotel projektovaný známým architektem Oscarem de la Rentou je členem skupiny Leading Hotels of the World. Toto významné ocenění získal díky své péči o zachování přirozenosti zdejšího prostředí.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button