Vykvetl nový Travel Digest!

V novém čísle časopisu Travel Digest se vás zveme do švýcarských hor, do Izraele, Velké Británie, New Yorku, Antarktidy, Kalkaty, Chorvatska a na další místa, představíme vám lidi a věci, a řekneme vám příběhy. A taky si přečtete zajímavý článek o nudě.

V jarním Travel Digestu se dozvíte, že pěšky můžete poznat kromě Švýcarska také Izrael, Velkou Británii a New York, místa vnímaná jako symbol automobilismu. Pozveme vás do Antarktidy, kde se naučíte rozlišovat desítky tónů modré barvy ledu, do Jižní Afriky, kde stojí temná věž děsu, v níž se dá ale levně bydlet, vysvětlíme, jak se v mrazivé zimě dostat na ještě mrazivější nejsevernější cíp Evropy, projdete se s námi indickou Kalkatu, malajskou Melakkou a navštívíte pramen chorvatské řeky Cetina a vysvětlíme, proč se v Lesothu nosí modře zbarvené deky z ovčí vlny.

Pokud by vás tato témata nudila, přečtěte si článek o tom, co je to nuda a proč je nudy na světě čím dál více. Pohladí vás dokonalá a oblá krása amerických vozů ze zlaté éry motorů, vaši mysl zasytí přehled těch nejúžasnějších desertů, které při toulkách po světě můžete ochutnat a v rozhovoru s panem Burtonem, zakladatelem kultovní značky Burton proniknete do časů, kdy se snowboard teprve dral na výsluní. A pokud máte rádi zázvor, členka vědeckého týmu singapurské botanické zahrady vám otevře svět (zázvoru), o jehož pestrosti jste dosud neměli ani tušení.

Tak neváhejte a pořiďte si další číslo magazínu Travel Digest! K dostání v dobrých trafikách, včetně sítě Relay. Elektronickou verzi si přečtěte ZDE, a předplácejte ZDE.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..