Vyhrajte třídenní pobyt pro dvě osoby s neomezeným wellnessem na Šumavě

Cestování je vášeň, kterou mají společnou lidé po celém světě a ani Češi nejsou výjimkou. V minulosti se vydávali v největší míře do zahraničí k moři, ale v posledních letech se jejich pozornost zaměřuje zpět na krásy České republiky a Slovenska. Velkou zásluhu na tom mají slevové portály, které nabízejí pobyty v Česku, na Slovensku a okolních zemích se slevou 40 až 60 % a mnohdy i mnohem více. Což je jistě velmi lákavé.

Foto: Archiv hotelu

Foto: Archiv hotelu

Prakticky se jedná o obdobu last minute zájezdů, které nabízejí cestovní kanceláře vždy na konci sezóny, aby vyprodaly zbývající kapacity. V tomto případě se jedná o zlevněné pobyty v hotelích, penzionech a apartmánech, které pro tyto akce uvolní část svých kapacit. Zlevněných pobytů je vždy omezené množství a jejich prodej je omezen také časově. Rozhodně se tedy vyplatí sledovat aktuální nabídku slevových portálů, pokud byste chtěli vyrazit na dovolenou se slevou a ušetřit.

Je libo wellness pobyt nebo dovolená na horách? Vybere si každý!

Přestože je nabídka pobytů se slevou limitovaná, výběr je opravdu velmi pestrý a bohatý. Slevové portály vždy reagují na aktuální sezónu, proto například v letních měsících dominují nabídkám slevy na zájezdy k moři, případně slevy na pobyty u vody, zatímco na podzim a v zimě se objevují mnohem častěji slevy na lyžování a pobyty na horách. Celoročně pak můžete využít slevy na wellness pobyty, které jsou oblíbené zejména mezi páry, které sem jezdí relaxovat a užít si příjemnou dovolenou v romantickém prostředí. Dovolenou si zde vyberou také rodiny s dětmi, které jistě ocení zejména nabídky zahrnující pobyt pro děti ZDARMA.

Ve dvou se to lépe táhne

Pokud už jste někdy nakupovali na slevovém portálu, jistě jste si všimli, že drtivá většina nabídek je pojata formou balíčku, který zahrnuje ubytování a stravu pro dvě osoby a v některých případech také nějaký bonus. Tím může být například volný vstup do fitness, masáže, zábaly, koupele nebo jiné wellness procedury, ale také například jízda na koni nebo degustace vína ve vinném sklepě. Díky tomu, že jsou tyto pobyty koncipovány pro dvě osoby, jsou ideální pro páry, které je také nejčastěji nakupují. Vhodné jsou také pro čtyřčlenné rodiny nebo skupiny přátel. Hledáte-li tedy tip na romantickou dovolenou s partnerem či partnerkou, rodinnou dovolenou nebo výlet s přáteli, rozhodně nepřehlédněte slevy na pobyty.

NewGo.cz je nový slevový portál zaměřující se na slevy pobytů a zážitků v rámci ČR i zahraničí a nově také na slevy zboží. Disponuje velkými zkušenostmi v oblasti cestovního ruchu a profesionálním týmem, který Vám rád zodpoví všechny Vaše případné otázky nebo pomůže při vyřizování Vaší objednávky. Každý den přináší NewGo.cz novou nabídku slev ve výši 30 % i více. www.newgo.cz

[box]

Soutěžní otázka

Jakých 12 kategorií nabízí v rámci cestování slevový portál NewGo.cz?

Výhra

Pobyt pro dvě osoby s polopenzí a neomezeným wellnesem na 3 dny a dvě noci v hotelu České Žleby *** na Šumavě. Platnost voucheru je do 16.12.2014.
Více informací o výhře zde.

[/box]

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu, do předmětu zprávy uveďte heslo „Šumava“. Odpovědi prosím zasílejte do 25. listopadu 2014.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci vydavatele.

red

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..