Vyhrajte s Travel Digestem sexy zrcadlovku Canon!

Tentokrát jsme opravdu nezaháleli. V červnovém Travel Digestu si s námi mimo jiné zaletíte do Lipska, Hongkongu, Nového Mexika, Bruselu, nebo do tajuplné Kéraly v jihozápadní Indii. Soutěžit můžete i o takové vychytávky, jako je nejlehčí zrcadlovka na trhu.

4 EOS-100D-White

Foto: Archiv firmy Canon

Balíte do poslední chvíle a bojovně šetříte každý gram? Pak je pro vás zrcadlovka Canon EOS 100D trefou do černého – vlastně do bílého. Se svými 400 gramy je elegantní stodéčko nejlehčí a nejmenší zrcadlovkou na trhu, na cestách se vám bude skvěle ovládat s pomocí intuitivního dotykového displeje.

Tím jsme ale neskončili – máme pro vás také připravenou foto soutěž o kompakt Canon Powershoot S200 a kapesní kameru Canon Legria Mini, na kulinářské fajnšmekry čekají vouchery do Hard Rock Café na šťavnaté hovězí v americkém stylu, ubytování v pražském hotelu Olšanka se bude hodit při poznávání památek hlavního města a pro adrenalinové nadšence máme vouchery na vodní vznášedlo Flyboard, na kterém si vyzkoušíte skákat nad hladinu jako delfíni.

4 PowerShot-S200-WHITE-FSL-2

Foto: Archiv firmy Canon

Zkrátka ale nepřijdou ani naši noví předplatitelé. S přicházejícím létem jsme pro ně připravili vychytaný Dermacol Sun balíček s kompletní výbavou na chytání bronzu, zahrnující voděodolné mléko na opalování ve spreji, regenerační a hydratační balzám a sprchový gel po opalování.

Foto: Archiv firmy Dermacol

Foto: Archiv firmy Dermacol

Tak nezapomeňte, nový Travel vychází již 10. Června a předplatné s dárkem je za úžasných 539 Kč!

Předplatné objednávejte na www.traveldigest.cz/predplatne

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..