Vyhrajte s Emirates vstupenky na českou golfovou událost roku

Každoroční golfový turnaj Czech Masters opět dorazil do Prahy a Emirates si ho rozhodně nenechá ujít. Emirates, první a jediný provozovatel letadla A380 v České republice a oficiální partner European Tour, bude třetím rokem po sobě sponzorovat každoroční turnaj D+D REAL Czech Masters. Turnaj se bude opět odehrávat v Albatross Golf Resortu v Praze v termínu od 18. do 21. srpna. A vy můžete být jeho součástí! Zúčastněte se soutěže Emirates a vyhrajte dva lístky na tuto velkolepou událost. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku. Čtyři šťastlivci obdrží po dvou vstupenkách a hlavní vítěz se bude moci podívat na nedělní finále.

Foto: archiv Emirates

Foto: archiv Emirates

Letos Emirates uspořádá v rámci Czech Masters facebookovou soutěž o dvě letenky do Dubaje a dvě vstupenky na poslední štaci závodu Race to Dubai, DP World Tour Championship. Ten se uskuteční 19. a 20. listopadu. Do soutěže se můžou zapojit jak účastníci turnaje, tak fanoušci Emirates na Facebooku.

Mimo jiné bude 16. jamka exkluzivně připravena v barvách Emirates, a kdo se do ní trefí na jeden úder, vyhraje dvě zpáteční letenky byznys třídou do kterékoliv ze 154 destinací Emirates.

Linka Emirates Praha-Dubaj je obsluhována špičkovým letadlem Emirates A380, které pod označením EK 139 odlétá z Dubaje v 9:05 a v Praze přistává v 13:25. Zpáteční let pak letí pod označením EK 140 z Prahy v 15:55 a v Dubaji přistává ve 23:55.

 Výhra: Čtyři výherci mohou soutěžit o 2x lístek na čtvrtek 18. 8., 2x lístek na pátek 19. 8., 2x lístek na sobotu 20. 8. a 2x lístek na nedělní finále 21. 8..
 [box]

Soutěžní otázka:

Jaké letadlo obsluhuje od 1. května 2016 linku Emirates Praha-Dubaj?

  1. Emirates A380
  2. Emirates Boeing 777-300ER
  3. Emirates A320

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz do 15. srpna. Výherci budou vyrozuměni 16. srpna.

[/box]  

 

Výherci soutěže:

Miroslava Grunová

Ilona Bartovská

Vašek Ruml

Petra Vaňková

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..